Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

3 hours ago, manager said:

caos!
jel imate neke preporuke za klima uredjaj? kapiram da mi je dovoljna devetka, hladila bi se jedna manja soba.

pod preporuke mislim i na model a i na nekog majstora/firmu?

hvala!

Nemam pojma da li će se lik setiti ima sad već X godina, ali nama je ugrađivao na dve lokacije i skroz je prošlo sve ok i prilično dobra ekipa, nisu tipični majstori i to - Igor Klima - 0603370809, taj mi broj stoji u telefonu, ako sam ti dao nekog pogrešnog sorry 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2020 at 9:48 PM, tortky said:

e ne dirajte zwerka warnovaće vas laki

samo da znate

 

zwerko najjači car u univerzumu ❤️ ❤️ ❤️

ne pitajte kako znam x2

neće! 

ta međusobna terapija je nešto samo vaše!

Link to comment
Share on other sites

pa boja, rasa i vera nazalost jeste legitiman faktor pri rasudjivanju upravo zbog morona kao sto je doticna, koji cine 70% covecanstva. 

inace, naravno da je riba retard, a vidim uhvatila se sa pajom bihalijem, kuce mace mentalno obolelim nacosem, what could possibly go wrong

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

@Debeli

pa na osnovu cega su svi ti ljudi 'dobri' uopste?

zatucana, retardirana gamad na nivou zivotinja. a to sto on misli da je dobar, to je njegov problem.

neko sece klitorise, neko kamenuje zenu, neko okadjenom stanglom otvara pederima lobanje.

ti koji seku klitorise su nista drugo nego dr jovane druge vere, rodjene u drugoj drzavi. nabijem ih sve na kurac zajedno i celu ovu retardiranu moronsku planetu

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Debeli said:

da, znam da sam i ja fašista, nacista, rasista, boljševik i sadista, ali držimo se razgovora o temi religije, rase i nacije koja determiniše nečije ne samo ponašanje, nego i sistem vrednosti.

 

Imaš i tradicionalni srpski sistem vrednosti da muž treba ženu s vremena na vreme malo da propusti kroz šake, red je, a i komšije sve kažu da je dobar čovek... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Vlada_ said:

@Debeli

pa na osnovu cega su svi ti ljudi 'dobri' uopste?

zatucana, retardirana gamad na nivou zivotinja. a to sto on misli da je dobar, to je njegov problem.

neko sece klitorise, neko kamenuje zenu, neko okadjenom stanglom otvara pederima lobanje.

ti koji seku klitorise su nista drugo nego dr jovane druge vere, rodjene u drugoj drzavi. nabijem ih sve na kurac zajedno i celu ovu retardiranu moronsku planetu

Ne zaboravi ni heroje poput Siminih četnika (i njihovih pandana na drugim stranama fronta) koji su silovali, mučili, držali robove, i ubijali malu decu. Imaš i danas gomilu koji su spemni da ih pravdaju.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Zwerko said:

Imaš i tradicionalni srpski sistem vrednosti da muž treba ženu s vremena na vreme malo da propusti kroz šake, red je, a i komšije sve kažu da je dobar čovek... 

spoken like a true drugosrbijanac

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Debeli said:

kao ona što kuka kao sinja kukavica što joj je muž Turčin odveo decu u Anadoliju i traži pomoć Dačića, Vučića, Spajdermena i svih svetih... a ja sam u fazonu kad ti je Turčin bio dobar, hajde ti lepo kod njega tamo da mu pereš noge u Anadoliju, a nas ovde ostavi na miru.

 

Ovo mislim, a ne smem ni da pimislim nigdi da kažem...Apsolutno mi se napunio ku**c nje  po vestima i novinama, kao da nisi u školi učila šta je Islam, ko su Turci itd.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Jose Jimenez said:

Ne zaboravi ni heroje poput Siminih četnika (i njihovih pandana na drugim stranama fronta) koji su silovali, mučili, držali robove, i ubijali malu decu. Imaš i danas gomilu koji su spemni da ih pravdaju.

ovo što ti opisuješ je rat, a rat izvlači najgore i najbolje u svim ljudima svih vera nacija i rasa. ja sam se držao neke uobičajene mirnodopske prakse.

1 hour ago, Zwerko said:

Imaš i tradicionalni srpski sistem vrednosti da muž treba ženu s vremena na vreme malo da propusti kroz šake, red je, a i komšije sve kažu da je dobar čovek... 

što bi rekla žena mog dobrog prijatelja UDARI ME MUŽU DA ZNAM DA ME VOLIŠ!

1 hour ago, Vlada_ said:

@Debeli

pa na osnovu cega su svi ti ljudi 'dobri' uopste?

zatucana, retardirana gamad na nivou zivotinja. a to sto on misli da je dobar, to je njegov problem.

neko sece klitorise, neko kamenuje zenu, neko okadjenom stanglom otvara pederima lobanje.

ti koji seku klitorise su nista drugo nego dr jovane druge vere, rodjene u drugoj drzavi. nabijem ih sve na kurac zajedno i celu ovu retardiranu moronsku planetu

vidi, dobar ili loš je neko SAMO u odnosu na relevantni referentni sistem. univerzalne vrednosti ne postoje. postoje ali U OKVIRU određene kulture, čime samim nisu univerzalne nego lokalne.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, millanče said:

Ovo mislim, a ne smem ni da pimislim nigdi da kažem...Apsolutno mi se napunio ku**c nje  po vestima i novinama, kao da nisi u školi učila šta je Islam, ko su Turci itd.

moja skolska se udala za turcina, imaju dvoje dece, sve super...inb4 udata jel heee

ne znam, pokusavam da ne budem rasista i zatucan, ali mi nesto ne ide 😄

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Debeli said:

vidi, dobar ili loš je neko SAMO u odnosu na relevantni referentni sistem. univerzalne vrednosti ne postoje. postoje ali U OKVIRU određene kulture, čime samim nisu univerzalne nego lokalne.

wat? naravno da postoje

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Debeli said:

vidi, dobar ili loš je neko SAMO u odnosu na relevantni referentni sistem. univerzalne vrednosti ne postoje. postoje ali U OKVIRU određene kulture, čime samim nisu univerzalne nego lokalne.

dakle, necinjenje zla drugom zivom bicu ne bismo mogli da uzmemo za neko univerzalno dobro?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...