Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 4/22/2020 at 3:58 PM, beba isus said:

los kontent je i dalje kontent, jel tako laki :DD

pa ne baš, ipak postoje neke granice 🙂

a u duhu minulog praznika i socijalne discipline, širimo ljubav a ne koronu i prozivke!

Evo na primer ja sam pomogao babi da iznese televizor neki od 60 inča srećom nije bio katodni ispred da ga odnesu majstori na popravku. Ne znam odakle joj tv. Random baba iz zgrade. Nije me ponudila ni svilenim bombonama.

Link to comment
Share on other sites

Serijalno pitanje - da li je neko primetio nešto što bi bilo slično kao oni telefoni za penzionere, izuzev što je za televizor u vidu nekog mnogo prostog daljinskog ili tako nečega? Baba ne može da se skapira sa novim daljinskim jer iako zna šta treba da pritisne i kako, ne može da provali da li je pritisnula dugme ili nije pa onda umesto da pritisne "2" i sačeka da prebaci na drugi pritisne "22" ili "222" pa ode na neki Pink Action 4 kanal pa ne ume da se vrati nazad i tako to.  

Bukvalno je idealna solucija daljinski koji ima on-off i četiri tastera, dva za volume i dva za menjanje kanala gore dole. 

Ako to ne može, onda tipa neki daljinski na kojem mogu da se isključe dugmići, otišao sam predaleko sa razmišljanjem ali tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2020 at 10:31 AM, sttevann said:

My buddy dad-proofing his remotes : funny

Veruj mi da mi je to palo napamet, ali ne rešava problem. Ključ je u tome što je baba navikla da je "davnih dana" tv reagovao trenutno na pritisak na daljincu i on promeni kanal - sad ima onaj "delay" dok čeka da vidi dal ćeš da pritisneš "1" ili "11" ili "111" itd. A i kad prebacuješ na up-down ima tih pola sekunde laga. Onda se baba istripuje da nije pritisnula pa pritisne duplo i ode na Spice Platinum! :))

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2020 at 7:31 AM, voodoo_ said:

Ne ta LOL

https://www.google.com/search?q=Talulah+Riley

Ali izgleda da su se razveli pre 4 godine, propustio sam

zar nije on bio i sa ovom ludajom što je umal' zeznula džoni depa pa joj sad vraćaju!

On 5/6/2020 at 10:46 PM, manson said:

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-52557291

Elon Musk and singer Grimes have confirmed they have named their baby X Æ A-12.

 

hipsteraj

ipak neće moći da budu toliki hipsteri.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...