Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 3/21/2020 at 7:40 PM, tortky said:

momak, to što kažem da smaraš nije vređanje nego istina, da ti kažem ono što pričam zwerku mogao bi da tretiraš kao vređanje, a ako misliš da treba da me isključiš samo napred

taman ćeš moći sam sa sobom da se dopisuješ po ceo dan i da tripuješ bitnost

MOMAK (rofl), ja sam ti rekao - lepo komuniciraj kao što znam da možeš i super, družimo se svi. Ako kreneš da se tripuješ, ideš da se o'ladiš, makar to značilo da pričam sam sa sobom ili tvojom fiks idejom kako samo sa Zwerkom pričam celu noć i dan! :)

On 3/23/2020 at 1:01 PM, Vlada_ said:

keva uzima spisak za par matoraca iz komsiluka i ujutru im odnese namirnice. jedni joj pozvonili u pola 8 uvece da je posalju po 2 pljeskavice :)))))))))))))))))))))))))))))))))

kod mene penzioneri i dalje sami idu u prodavnicu bukvalno nikoga ne slušaju 😞

On 3/23/2020 at 2:50 PM, Vlada_ said:

da, usao sam na rur posle 2 meseca da napisem izmisljenu pricu da mi laki da plus

daj još jednu mnogo je dobra!

Link to comment
Share on other sites

Gadno mi je da citam takve postove, bez obzira kome su namenjeni. Tu vidim problem.

Inace je post bio kritika Lakijevog selektivnog deljenja pravde (u najavi). Dei situacija je posluzila kao verovatno najpoznatiji i najduzi primer na forumu, da ilustruje stanje.

Verujem da dovoljan broj clanova deli misljenje o Deiju, ali se veoma retko ko oglasava na isti nacin ili uopste.

Link to comment
Share on other sites

Розе кечап, Сољење першуном, функција у ДС за време најгоре крађе, Ибопруфен

 

Али су Мак1, Звек1 и Де1 кул у ствари.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

On 3/25/2020 at 2:57 PM, fikser said:

Gadno mi je da citam takve postove, bez obzira kome su namenjeni. Tu vidim problem.

Inace je post bio kritika Lakijevog selektivnog deljenja pravde (u najavi). Dei situacija je posluzila kao verovatno najpoznatiji i najduzi primer na forumu, da ilustruje stanje.

Verujem da dovoljan broj clanova deli misljenje o Deiju, ali se veoma retko ko oglasava na isti nacin ili uopste.

Stvari nisu tako crno - bele! 

U krajnjoj liniji ništa te ne sprečava da staneš u odbranu Deija ako misliš da neko nije u pravu u ophođenju prema njemu a on govori istinu. I obrnuto. To što "veliki broj članova deli mišljenje" ne znači ništa specijalno, to je ta standardna situacija "mnogo njih se slaže" a kad treba da se jave, ne jave se. Vićin odnos prema mnogima u suštini više šteti njemu nego tim nekima, nevezano za ovaj forum, ali to je već za neke potpuno druge priče.

Mnogo smo puta raspredali o tome i ja kada "uhvatim" dosta toga obrišem, što ne znači da nekada nećemo da promenimo stvari. Ali kao što sam već rekao i kao što je inače, ako već ti lično smatraš da je de1 ok a hejtuje ga viktor bez razloga (pa se na to nakači i rebel npr sa ovim citatom ispod) ti onda budi na de1 strani sa još gomilom tih drugih koji su na njegovoj strani. Vrlo efikasno se tada rešava takav problem jer onaj drugi lagano posustane.

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
On 3/25/2020 at 6:28 PM, Ребел said:

Розе кечап, Сољење першуном, функција у ДС за време најгоре крађе, Ибопруфен

Али су Мак1, Звек1 и Де1 кул у ствари.

 

4 hours ago, marks said:

appear offline petak?

Hteo sam da kopiram nešto sa kompa, povezao eksterni HDD na USB, on se zavrteo i izbacio mi bsod windows i neće da se butuje :((

izbacuje samo kursor crni, resetovao bios, krene u boot windowsa odmah izbaci bsod i resetuje se u recovery, recovery ofc ne otkrije ništa 😞

tako da petak appear offline popravka kompa.

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2020 at 3:43 PM, jasamnepismen said:

E kad smo kod novih verzija foruma i featurea...

Rur light tema, kad uradim new content filter, condensed/expanded opcija ne radi, uvek pokazuje expanded. Radilo je do pre neki mesec.

ajmo moderatori/admini, sta se desava sa ovim?

meni isto ne radi

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2020 at 6:11 PM, voodoo_ said:

digni ga u sejf modu pa obriši čipset drajvere iz divaj smenadžera

neČe uopšte da uđe u sejf mod, puca i on u svakoj opciji - navodno pukne na classpnp.sys ali kapiram da mu on nije problem nego naredni, jer sam probao da renameujem taj i da ga zamenim neće onda pukne na prethodnom.

probao sam repair naravno ništa ne pronalazi, a neće ni upgrade kad ubacim win7 boot, traži da uradim upgrade kroz sam windows.

baš čudno, nije mi se tako nešto do sad desilo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...