Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

On 3/16/2020 at 10:07 PM, Lucky said:

Koliko godina treba da prođe od trenutka kada podizvođači telekoma razvuku kablove po kraju do trenutka kada se telekom seti da to nakači na sistem i pusti da radi?

Kod mene su provukli kablove tamo negde u Junu/Julu i rekli da se ocekuje da puste sa radom pocetkom godine... Zvao sam povremeno od pocetka godine a poslednji put pre neki dan da proverim da li imam uslova i danas me zovu da potvrde instalaciju za sutra. Medjutim, prokopali su mi bastu idioti kad su provlacili sve, pa cu videti sta ce sutra da kazu za izmestanje instalacija... 

Jel ima neko iskustva ili je cuo kako telekomova optika radi? Sa adslom sam imao manjih problema u par navrata, ali za ocekivati je neki problem u 15g koriscenja. Nadam se da nece biti kao SBB gde cu morati da ih zovem svaki cas. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, FATA said:

Kod mene su provukli kablove tamo negde u Junu/Julu i rekli da se ocekuje da puste sa radom pocetkom godine... Zvao sam povremeno od pocetka godine a poslednji put pre neki dan da proverim da li imam uslova i danas me zovu da potvrde instalaciju za sutra. Medjutim, prokopali su mi bastu idioti kad su provlacili sve, pa cu videti sta ce sutra da kazu za izmestanje instalacija... 

Jel ima neko iskustva ili je cuo kako telekomova optika radi? Sa adslom sam imao manjih problema u par navrata, ali za ocekivati je neki problem u 15g koriscenja. Nadam se da nece biti kao SBB gde cu morati da ih zovem svaki cas. 

kod mene razvukli pre jedno 6-7 meseci sve i od tad je info biće u oktobru pa novembru pa decembru... svakog meseca po jedan novi mesec 🙂

Što je najcrnje od svega centrala-stanica kako god da se to zove mi je na 30 metara od kuće.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, manager said:

ali ni za vreme bombardovanja nije bio uveden policijski cas??? tj zabrana slobodnog kretanja ljudi u odredjenom vremenskom periodu?

nemam pojma konkretno da li je bilo policijskog časa ali su ulice bile prazne tih prvih dana dok su svi išli u skloništa pa su tek posle krenuli da izlaze uveče napolje.

Kakvo beskorisno kuče 😞

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zwerko said:

Da, mnogo je bolje da imaš rotvajlera kao onaj u americi pa kad skoči panduri ga odmah upucaju... 

"protiv" naših pandura bi bilo dovoljno i da zareži ... mada ok, onda ne bi ni prišli nego videli nekog evidentno ludog lika da šeta džumaru od 4kg.

Link to comment
Share on other sites

Francuska aviokompanija Er Tahiti Nui, 14. marta preletela je najduži redovni putnički let ikada, prešavši 15.715 kilometara od Papete na Tahitiju, u Francuskoj Polineziji, do pariškog aerodroma Šarl de Gol. Ova prekretnica u vazduhoplovstvu direktna je posledica ograničenja putovanja u SAD izazvanog koronavirusom, piše CNN.

Ova ruta uključuje predviđeno presedanje na Međunarodnom aerodromu u Los Anđelesu (LAX). Kada se avion zaustavi u SAD-u, svi putnici moraju da ga napuste i da prođu kroz carinu i graničnu kontrolu SAD-a pre nego što im bude dopušteno da nastave sledeću etapu puta.

Trenutna ograničenja napravila su ovaj deo putovanja neodrživim pa je umesto toga, let TN064 nastavio prema odredištu, pošavši u 15 časova po lokalnom vremenu sa aerodroma Papete i stigavši u Pariz 15. marta u 15:30 po lokalnom vremenu.

Let, koji je trajao nešto manje od 16 sati, postao je najduži komercijalni let na svetu u odnosu na pređenu udaljenost.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Lucky said:

kod mene razvukli pre jedno 6-7 meseci sve i od tad je info biće u oktobru pa novembru pa decembru... svakog meseca po jedan novi mesec 🙂

Što je najcrnje od svega centrala-stanica kako god da se to zove mi je na 30 metara od kuće.

Ne znam u kom si kraju? Idi na lelekomov sajt pa odaberi opciju da kupis BOKS, nastavi kupovinu do stranice sa podacima pa vidi da li ima adrese u bazi gde je dostupna optika... svakako laksa opcija nego da zoves ove bolide u kol centru svako malo.

 

Danas imao zakazanu instalaciju u 11 a oni se pojavise u 10 ispred i kulirali uz cigaru. Odradili kanalice za cas, provukli kablove i za oko cuku zavrsili sve. Net radi stabilno, TV i wifi odlicno. Nadam se da je to to i da se nece pretvoriti u SBB po usluzi i podrsci nakon nekog vremena

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FATA said:

Ne znam u kom si kraju? Idi na lelekomov sajt pa odaberi opciju da kupis BOKS, nastavi kupovinu do stranice sa podacima pa vidi da li ima adrese u bazi gde je dostupna optika... svakako laksa opcija nego da zoves ove bolide u kol centru svako malo.

Danas imao zakazanu instalaciju u 11 a oni se pojavise u 10 ispred i kulirali uz cigaru. Odradili kanalice za cas, provukli kablove i za oko cuku zavrsili sve. Net radi stabilno, TV i wifi odlicno. Nadam se da je to to i da se nece pretvoriti u SBB po usluzi i podrsci nakon nekog vremena

"Nisu još izgrađeni pristupni vodovi" je odgovor od danas pa kapiram nema smisla da upisujem to na netu, deluje kao da znaju šta su mi rekli 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2020 at 8:49 AM, Lucky said:

"protiv" naših pandura bi bilo dovoljno i da zareži ... mada ok, onda ne bi ni prišli nego videli nekog evidentno ludog lika da šeta džumaru od 4kg.

ma ti si lud. pa pandurima je golden ejdž počeo, uvedeno je vanredno stanje, došlo njihovih 5 minuta. da je mastifa šetao, ne bi mu pomoglo. što reče Zveki, ubili bi mu kera sefte.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Debeli said:

ma ti si lud. pa pandurima je golden ejdž počeo, uvedeno je vanredno stanje, došlo njihovih 5 minuta. da je mastifa šetao, ne bi mu pomoglo. što reče Zveki, ubili bi mu kera sefte.

Složimo se da se ne slažemo!

Ovaj jutarnji šoping je prošao bolje nego što sam očekivao. Sinoć u Maksiju blagi raspad bio, pa sam očekivao jutros isto haos, ali Univer praktično prazan, 10 ljudi sve ukupno ...

Manje-više ima svega osim asepsola i praška za pecivo :))

IMG_9297.JPG

Link to comment
Share on other sites

чекај, ти си озбиљан да би се муркани уплашили батице са звер-кером у сред полицијског часа, и као искулирали га кад кер зарежи?!?! стварно си озбиљан?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, tortky said:

Laki, kad će neko putovanje, smorio si malkcie

A kad kažem malkice, mislim baš do jaja ono, idi na whatsapp sa zwerkom jebe nam se iskreno ❤️

ne idem sad nigde jebi ga, zabranjeno, moraćeš da me trpiš! 😞

ako ti se ne dopada idi šetaj napolju!

ne koristim whatsapp ni viber 😞

 
 
0
 Advanced issue found
 
 
18 hours ago, alfa said:

@Lucky, vidi se da nisi nikada imao susret sa nasim pandurima 😄
I bolje je sto nisi!

eh kad bi to bila istina 😞  ali se slažem da je bolje što manje biti u kontaktu!


 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...