Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ajmo mala pomoc drugari! Trazim igru sa arkada koju sam gruvao kao klinac. U pitanju su 3 aviona od kojih je 1 narandzasti za ostala 2 se ne secam. Pre svake misije se bira specijalno oruzije i apgrejduje po mogucstvu u zavisnosti od kesa koji se skupio. Kada se bira oruzije, prikazano je u baloncicu kako deluje... Tipa homing, ukrsteno i slicno ako se dobro secam. Pici se sa leva na desno a ne odozdo na gore (mada isto tako ima vrhunska stara gde se islo odozdo na gore pa moze i ta ako ima neko ime). 

U prvoj igri prvi bos je valjda putnicki avion ako se dobro secam koji izbacuje bombe i rakete. Druge igre se secam kao kroz maglu, ali mislim da je prvi bos bio fazon tenk kome je trebalo unistiti kupole. Jos jedne stvari se secam a to je da se u toku igre oruzije levelovalo tako sto se pokupi poverup koji menja boje tipa zelena/plava/crvena pa u odnosu na to je ili sirok sprej, fokusiran ili pak sa nekim homing raketicama! Nadam se da ima na playstoru! 

 

Nadjoh uz malo srece na youtubu u pitanju je airwings iz 1990. Drugu jos trazim

Moze jos jedna usput... Igrica je na konto street fightera gde se secam samo jednog karaktera koji je imao motku kao donatelo. Jedan od napada mu je bio da se odgurne motkom i udari nogom kao liukang iz MK, ostalog se ne secam

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Bravo Vudi! Laki treba da ti podigne statuu ispred redakcije i da svake godine prinosi hardware! 

Pogodio si, Fatal Fury special je bio u pitanju! Znas mozda ovu drugu sa avioncicima? Cepa se odozdo na gore i prvi nivo je ceo u tenkicima sa tenkom bosom kom treba da se sjebu kupole... Nisam siguran da li sam pomesao, ali mislim da je spesl vepon kada uradi loop i baci bombu i ceo ekrap kao eksplodira. Mozda pobrkao par igrica, ali mislim da je tako

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, voodoo_ said:

Da nije ovaj prvi ili drugi sa klipa:

 

 

Mislim da jesu, moracu da ih probam da proverim! Btw. Setih se da si bas ti kacio emulator pre nekog vremena, jel te ne mrzi da se ponovis? Ne mogu da se setim u kom je topiku.

5 hours ago, f4ts0 said:

Rurovci postaju celebritis

 

Je li bese i on tvoj pulen bio?

Jbt tolika sjajna deca a nikoga nisi uspeo da izvedes na pravi put xd

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Nije ovaj nikad svrnuo, mada kapiram da bi ga zgotivio i sada branio 😄

A brate svu decu sam izveo na pravi put, sve neki carevi od njih izadjose

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...