Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

4 minutes ago, tortky said:

ništa brt, laki i zweki usrali forum, ima 5 ljudi i 2 amebe ukupno

si vratio pare onom liku što si ga lernuo za wow card?

radim neko istraživanje

Ne znam o kojem liku pises da sam lernuo za game card? Znam da jednom decku dugujem nesto sitno sa foruma ali nikako da se nadjemo da vratim pare. SItne su pare ali ipak bih da vratim. Dugo mi je trebalo da vratim I ovaj profil na forumu. Znaci, forum vise nije ono sto je nekada bio?

Ima jedan lik sa foruma potpisivao se "shroomsmrka".. Od njega sam pazario pre par godina wow acc I digao je taj acc nazad… Pokusavao sam da povratim ali jbg. Ne znam koga sam ja tacno zavrnuo za kes ali samo aLti-ju dugujem nesto sitno ali njega nema od prosle godine ovde. Ako ga neko poznaje neka mu prenese da bane ovde da mogu coveku da vratim kes.

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2019 at 8:49 PM, Zoran Jankovic said:

Veliki pozdrav za sve forumase. Nadam se da ste zivi, zdravi I da su vam svima pravi. 🙂

Sto se mene tice, ja sam se preselio u Bec, zavrsio prekvalifikaciju I nastavio da radim kao vatrogasac. Papire I jezik naravno resio I mogu vam reci da je sve mnogo drugacije, na bolje.

a šta je po tebi najbolje? i kako porediš sa slovačkom? :)

On 11/5/2019 at 8:58 PM, Astora said:

Ne znam o kojem liku pises da sam lernuo za game card? Znam da jednom decku dugujem nesto sitno sa foruma ali nikako da se nadjemo da vratim pare. SItne su pare ali ipak bih da vratim. Dugo mi je trebalo da vratim I ovaj profil na forumu. Znaci, forum vise nije ono sto je nekada bio?

Ima jedan lik sa foruma potpisivao se "shroomsmrka".. Od njega sam pazario pre par godina wow acc I digao je taj acc nazad… Pokusavao sam da povratim ali jbg. Ne znam koga sam ja tacno zavrnuo za kes ali samo aLti-ju dugujem nesto sitno ali njega nema od prosle godine ovde. Ako ga neko poznaje neka mu prenese da bane ovde da mogu coveku da vratim kes.

teško da ćeš ga naći tako što čekaš da se sam javi neko od pre deset godina :))

U ostalim vestima gužva velika u gradu al' je zato danas toplo!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

a šta je po tebi najbolje? i kako porediš sa slovačkom? 🙂

teško da ćeš ga naći tako što čekaš da se sam javi neko od pre deset godina :))

U ostalim vestima gužva velika u gradu al' je zato danas toplo!

Luck, ja sam coveku vise puta pisao i dok je bio aktivan, dokaz imam u inboksu. Sta je po meni bolje? Slovacka je bila samo usputna stanica dok sam sredjivao papire i pripremao se za polaganje jezika (b2) koji sada imam. U principu, ako ne ides preko raznoraznij agencija vec trazis direktno poslodavca, mogu lepe pare da se zarade. Bec ne bh ni da spominjem. Plata mi je u minut redovna, bonuse svaki mesec dobijam, 13 i 14 platu takodje dobijam. Dobijao sam i pomoc drzave i MUP-a Austrije za decu, jednokratne pomoci u vidi novcanih sredstava, knjiga za skolovanje deci. Tezak je put bio ali se trud itekako isplatio. Mogao sam da nastavim sa poslom vatrogasca i u Bratislavi ali posto mi je zena Austrijanka i preko nje sam dobio papire, logicno je da se preselim i radim u Becu. Sve u svemu, bolje ne moze biti. 🙂👍

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Čamuga said:

ASTROLA

Vidim da se neke stvari nisu promenile i da pojedinci nisu odrasli. Zato me i nema, niti ce me biti. Aj uzdravlje trolu.

31 minutes ago, traktori said:

Astora, odgovoriće ti Laki sl nedelje, nemoj da brineš.

Vitjo, nije ni vazno. Zao mi sto je forum u kurcu.

Link to comment
Share on other sites

Neko bi rekao da Laki samonuje pogresne ljude u pogresno vreme kako bi forum ponovo zaziveo! Laki, trebaju nam kvalitetni posteri, ne ovi sto zajebu ljude pa se jave posle 5g da se hvale kako im je do jaja da sisaju austrijsku sisu... Moras da nabudzis Exper Earth Magic Laki, basic kurcu ne vredi xd

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...