Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

7 hours ago, Lucky said:

pa sad je onda gotovo, ne moramo da žurimo sa saznanjem!

čekam izveštaj od ovih što su bili da napišu šta je tačno uzrokovalo problem pa ćemo da tražimo nadoknadu.

a problem je inače nastao jer je žena bacala u wc šolju pelene za životinje a svojih pet kučića redovno kupala u kadi i pride dlakama zapušila odvod.

Jel trpi kakvu sankciju?

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2019 at 4:40 PM, absolute said:

A, pa da...

Kod nas su prošli mesec bili da otčepe...našli su cele šargarepe, glavicu kupusa itd...jbg, sa budalama živimo...

Dok nisu zmije i aligatori ok ste :))

a naleteh i na ovo nevezano za wc 🙂

AA5771D3-2600-4BFA-BA1A-78A1B599521C.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam uzeo kod Jerstea pre dve godine, bili su korektni (koliko to banka može da bude). Juri one koji ne naplaćuju osiguranje kredita kod Nacionalne korporacije (država tvrdi da to mora, banke kažu da mora samo onaj ko ima ugovor s Nacionalnom korporacijom).

Drugar (doduše radio je kao sejls i marketing pa ima veštine) je išao kod Jerstea i Intese uporedo i cenjkao se ("ovi drugi dali toliku i toliku kamatu, spuštajte") i ubio kamatu nešto baš dobro, i na kraju uzeo kod prvih jer Intesa nije htela da odustane od osiguranja kod NK.

Edited by voodoo_
  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Другарица скоро купила на диткре, каже да је Ертсе најповољнија.

А овај Звек1јев пост му треба качити сваки пут кад напише нешто.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2019 at 6:45 PM, Čamuga said:

vlado, posto si ti retard ti treba na t6 limited da ides tamo sa starletama i retardima iz zadruge

nema vas mnogo, nece biti guzva

https://www.facebook.com/t6limited/

iju šta je ovo :((

 

On 6/22/2019 at 4:48 PM, Vlada_ said:

a jebiga, imam trip da je vec 15 godina ta 'skocio kvadrat' situacija, sta je tu je. preporucite banke neke, igrao bih se sa njihovim kalkulatorima malo

jedini korisni savet u celom tom cirkusu oko kredita je da ideš u "sve" banke koje te ne mrzi da obiđeš i pregovaraš za uslove. Najveći broj onih koji su uzeli kredit a koje poznajem su tako radili - obiđu x banaka, pokupe sve ponude, onda vide ko šta nudi (godine otplate, kamate, početni troškovi bla bla), naprave neki vid "idealne" ponude i traže to od svih tih banaka. Pa ko odobri odu kod njega. Gde ti je plata i slično je irelevantno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...