Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

7 hours ago, daniiL said:

Kakvu su priliku oni propustili da zajasu u tom periodu izmedju dote i dote2. Svi zivi su igrali HoN, do trenutka dok nisu zatrazili 30ak eura za igru. Onda se vecina presaltala na LoL, kasnije na dotu2.

kejs stadi kako biznis odluka upropasti igru.

1 hour ago, FATA said:

Igrao sam je drugu polovinu januara i mogu vam reci da sam zaglupeo jos vise i da su mi oci iskrvarile gledajuci sta ljudi rade.. Eleos malakas iz dote je elitna klasa za moroncine koje su ostale da igraju HoN.

Svaki moron zove mid i short farm i fejluje tesko.. Svaki suicide je skaut ili shithound i svaka igra je 4v5 gde ili cuvaju KD ratio ili su jebeno beskorisni jer nisu isfarmali ista..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 

što je drugačije u odnosu na ostale mobe kako? :))

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2019 at 12:14 PM, Lucky said:

kejs stadi kako biznis odluka upropasti igru.

što je drugačije u odnosu na ostale mobe kako? :))

igrao sam HoN ranije i ono sto sam igrao u januaru je jeza ziva bez ikakvog osecaja uzivanja. ranije su bili losi a sada su super losi plus trolovi. evo poslednja partija koju sam igrao isla je nesto ovako: lik zove mid i bira dr. repulsora, lik bira swifta sa porukom foff ja sam mid. repulsor kulira i pristaje na short. pocinje partija gde swift ide mid sa TPom, ubija vejv kripova i teleportuje se na short i pusuje lejn gde ostaje do daljnjeg. repulsor se vraca na mid, ovaj kupuje TP i troluje mid. nije bilo nikakve rasprave, nikakvog napusavanja vec je jebena moroncina odlucila da mu je zivot jadan i bedno depresivan pa je hteo da prenese deo doga na nas. na kraju partije kad je video da je moroncina, samo je prodao ajteme i cekao dok se ne zavrsi partija. izbrisao sam igru i ne zelim da potrosim minut vremena da mi takvi imbecili hodaju po zivcima. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Bump, to sa krompirom iznad je fora iz Turske, tamo se zove Kumpir, nešto vako: https://www.middleeastmonitor.com/20160415-turkish-kumpir/

Bio je jedan mali lokal tamo na uglu Knez Danilove i Dalmatinske, al je brzo propo jerbo tuda prođe 3 čoveka u 2 dana.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Probao sam ovaj krompir iz Staklenca, dobar je.Za 200 djunti pojedes nesto, a da nije neko smece iz pekare ili sa rostilja. Cvarci im nisu nesto, ali mogu proci u kombinaciji sa jos nekim prilozima.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, tortky said:

najiskreniji i najdobronamerniji savet ako pitaš za sebe

nemoj da piješ ta sranja, uništavaju organizam prilično :(

pijem jako retko jbg, dobro bi mi doslo sad dok sam na dijeti jer nemam prostora za jedan nes koji popijem od 200-250 kalorija fazon. kapiram da nije najsjajnija stvar, jebiga

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

nes pijem jebiga, 0.2 mleka. mogu da pijem iz manje solje i sa skroz malo secera, al onda necu ni da je pijem tbh. ukus mi je bitan deo. neam pojma, naterao si me da razmislim sad

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vlada_ said:

nes pijem jebiga, 0.2 mleka. mogu da pijem iz manje solje i sa skroz malo secera, al onda necu ni da je pijem tbh. ukus mi je bitan deo. neam pojma, naterao si me da razmislim sad

pij crnu kafu :) tj. domaću ili espreso ... kad shvatiš koliko je bolji ukus kafe bez mleka i šećera pitaćeš se kako si je pio do tad!

imaš monster i redbul kao bez kalorija ali bože me sačuvaj toga što ti kaže i viktor.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Vlada_ said:

jel vidjao neko kod nas neki energetski napitak sa ~0 kalorija? monster absolutely zero ili slicno

Maxi obicno ima sugar free red bull, u idei sam naleteo par puta na nocco caribbean koji ima 180mg kofeina, sto je dosta vise od red bulla. 

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram zasto bi unosili ta energetska sranja, ako imate potrebu za kofeinom. Pa skuvaj jednu tursku, popij, i eto ti doze. Ili sto kaze Laki espresso.

Opet, druga je stvar ako pijes samo zbog ukusa a ne potrebe za kofeinom, ali i pizzu i burgere jedes zbog ukusa pa ih izbegavas dok si na dijeti.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

nije stvar kofeina samo, pijem i zbog ukusa. turska mi je sranje. 

jel ima neko iskustva sa nespresso aparatom koji koristi one kapsule raznih vrsta? nije preterano skupo, a deluje ok

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...