Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

10 hours ago, Debeli said:

значи, РУР је претеча тренда, Лале је видео у будућност...

odlučio sam se za tvoju taktiku drale - "samo vi čekajte pa ćete da vidite šta sam vam rekao"

:))

Zveknula me riba kolima u moja kola, jer je shvatila da je kul da na ulici kad se zaustavi na pešačkom ubaci u rikverc, ništa ne pogleda u retrovizor i legne na gas :)) fun times!

Link to comment
Share on other sites

koliko god da je dobra, morala bi bar dva pušanja da pruži kako bi ispeglala ovakvu stvar.

Islamska Država, šire poznata kao Saudijska Arabija, je ženama dozvolila da vozi - mislim da je vreme da mi to ovde zabranimo.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Lucky said:

Zveknula me riba kolima u moja kola, jer je shvatila da je kul da na ulici kad se zaustavi na pešačkom ubaci u rikverc, ništa ne pogleda u retrovizor i legne na gas :)) fun times!

Meni se desilo isto stim sto je bila neka sredovecna zena, koja je potom izasla iz kola zajedno sa muzem i drala se kako sam narkoman i kako smrkam drogu. I shit you not.
Inace hvalili su se kako su clanovi SRS. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Bohor said:

Jel dobra riba?

zapravo je najgora kombinacija - znaš one matore padavičarke, što se oblače kao da imaju 20 godina a zapravo imaju 45.

 

8 hours ago, Debeli said:

koliko god da je dobra, morala bi bar dva pušanja da pruži kako bi ispeglala ovakvu stvar.

Islamska Država, šire poznata kao Saudijska Arabija, je ženama dozvolila da vozi - mislim da je vreme da mi to ovde zabranimo.

bukvalno najdalje od toga što može da bude :( 

Link to comment
Share on other sites

On 2/11/2019 at 7:29 PM, Debeli said:

onda 40 pušenja.

poslao sam joj zahtev! :))

15 hours ago, Dule_smor said:

Opportunity car!

 

 

"Ovde je lepše nego u Nemačkoj: Lekar se vratio posle samo tri nedelje"

Dule!

Ni posle dve godine od povratka iz inostranstva mladi lekar Dalibor Stojanović iz Vlasotinca nije se pokajao zbog svoje odluke da profesionalnu afirmaciju potraži u domovini, iako mu je daleko od rodne grude nuđen siguran posao lekara sa specijalizacijom.

http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:777502-OVDE-JE-LEPSE-NEGO-U-NEMACKOJ-Vratio-se-u-zavicaj-posle-samo-tri-nedelje

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio u centru grada neko vreme, a posebno nisam prolazio pored Staklenca, pa ne znam koliko je ovo stara vest ali moram sa vama da podelim jako dobar Pečeni Krompir:ž

52269856_1958166930903597_165023892031668224_o.jpg

50497954_1935824203137870_985512260753424384_o.jpg

Svaki krompir u startu ima puter i kačkavalj, a posle dodajete priloge. Uz dva priloga je 150 dinara, sa 3 je 200 itd, mislim da je sa svim prilozima (njih 10ak) 300 ili 350 din.

https://www.facebook.com/PotatosBeograd/

Vrlo sam zadovoljan, možda zato što nisam puno očekivao.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tortky said:

gde si našao crni lak, baš sam jurio poslednjih par dana, ali slaba vajda

Ima u svakom dm-u, čak više razlicitih proizvodjaca. 

 

8 hours ago, Vlada_ said:

suri taj kronpir

Ne mogu samo da provalim odakle su, pričaju srpski radnici ali sigurno nisu iz Srbije. Tipa kao da su neki rumuni ili možda makedonci. 

Link to comment
Share on other sites

Радници су вероватно из Србије, што каже Влада. Јео сам тамо, кад су отворили, десило се да је газда био тамо, каже да је фора из Турске.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

On 2/17/2019 at 2:49 PM, Vlada_ said:

prilicno sam siguran da su radnici random srbi kao i u svakoj drugoj radnji :D

neki možda jesu, ali ove dve koje su mi se obratile nisu milion posto - možda su turkinje pa su naučile srpski - imaju težak naglasak + č-ć-ž im ne ide najbolje itd.

 

1 hour ago, sttevann said:

Ja nesto slicno jeo kad sam bio u Moskvi, tamo ih ima na svakom koraku. (https://www.kartoshka.com/)

Nakrkas priloge, i milina

kud otvorih ovo, vidi ove pihtije levo :(

Link to comment
Share on other sites

Igrajte se HoN-a jer je ostalo još malo dok ne ugase servere izgleda :D

http://klanrur.rs/2019/02/20/posle-10-godina-prestaje-aktivni-rad-na-heroes-of-newerthhon/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam je drugu polovinu januara i mogu vam reci da sam zaglupeo jos vise i da su mi oci iskrvarile gledajuci sta ljudi rade.. Eleos malakas iz dote je elitna klasa za moroncine koje su ostale da igraju HoN.

Svaki moron zove mid i short farm i fejluje tesko.. Svaki suicide je skaut ili shithound i svaka igra je 4v5 gde ili cuvaju KD ratio ili su jebeno beskorisni jer nisu isfarmali ista..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...