Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Делује ми да ове године путаре није изненадио снег, синоћ и јутрос је прилично коректно очишћено. 

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Radi Vucic...ja sam sinoc cekao pola sata samo da se ukljucim pored vma...

Inb4, ocistio sneg sa stepenista i prilaza zgradi...babe su me pozdravljale ko da sam Svaba u Zagrebu 41...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2018 at 7:35 AM, Elvis J. Kurtovic said:

Делује ми да ове године путаре није изненадио снег, синоћ и јутрос је прилично коректно очишћено. 

Pa onako, autoput od Horgosa do Smedereva sinoc uglavnom ok, mada je bilo deonica sa vise snega na kolovozu...ovde lokalni put sinoc katastrofa...Ceska, Slovacka, Madjarska uglavnom sve ocisceno...da, stigoh sinoc iz Njemacke, 15 sati bogami, samo sat i po na Horgosu, ali nisam smeo da zurim zbog snega

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

šta je ovo, umro forum

ili su svi otišli na proteste

kmee, eto ti vićo, više ni nemaš koga da napušuješ, uspeo si :D

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

2018 ima jedan veliki minus.

Definitivno batalio pokusaj postovanja po forumu zbog ovdepomenutih slaboumnih

23 hours ago, themilann said:

napušuješ

I tako.

Ponekad procitam, al cim laki bustuje stare topike zanimljivim oPservacijama, ne vredi :(

Bedak

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

2018 ima jedan veliki minus.

Definitivno batalio pokusaj postovanja po forumu zbog ovdepomenutih slaboumnih

I tako.

Ponekad procitam, al cim laki bustuje stare topike zanimljivim oPservacijama, ne vredi :(

Bedak

izvini igore, da si mi ranije rekao ja ne bih :( ne znam jel spadam u onu grupu slaboumnih iznad ili sam ipak izuzetak!

Link to comment
Share on other sites

Toksicna administracija sa troktijem na celu i njegovim minionima (vlada, rebel, itd..) koji ga podrzavaju a admine boli kurac da reaguju.

Ja sam banovan zato sto sam okacio recept za palacinke u topiku recepti, trokty me iznapusavao jer je recept bio suvise jednostavan za njegov ukus, onda sam ja njega iznapusavao i onda me je on banovao :D I posle tog incidenta mu je skinut admin, a kad sam pitao da me odbanuju, admini su bili u fazonu "jbg desilo se" i toliko o tome. Nakon bana su clanovi na tom topicu (npr grbitja se secam, a bilo je jos par) pitali zasto sam banovan i bili su u fazonu "wtf admin abuse", dok je trokty, Ivan, ili ko god, brisao te poruke brzinom svetlosti, dok nisu prestali da spamuju pitanjima. Ako sam banovan sa razlogom onda jebiga odgovori clanovima umesto sto im brises poruke.

To je bio moj slucaj, za ove ostale "marmene" ne znam, niti pratim. :D

U pocetku sam mislio da troluje i da ga jednostano boli kurac, ali evo udjem nakon pola godine na forum, forum mrtav, a on i dalje vristi. :D siguran sam da ce se sada javiti da me demantuje i iznapusava, jer bi prihvatanje nekih cinjenica bio suvise jak udarac za njegov fragilni ego.

#my2cents, na forumu sam mnogo krace od nekih clanova (cca 10 god, s' tim sto u zadnjih god-dve skoro i ne ulazim) i ne znam kakva je prica i ko koga zna i ko je sa kim drugar, ali to je neko moje vidjenje stvari dok sam bio ovde.

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, re1 said:

Ja sam banovan zato sto sam okacio recept za palacinke u topiku recepti, trokty me iznapusavao jer je recept bio suvise jednostavan z

Matori napisao si da solis persunom :D :D. Mislim jeboga. Napisao si "posolio persunom".

Onda smo te prcali i ti si izrejdzovao. 
Ako napises "soliti persunom" moras malo trpeti zezanje. Pazi normalna reakcija je "joj al sam lupio jebite me sta cu"

@Laki ne spadas nigde, samo kazem da se vidi kako na silu pokusavas da ozivis. Ne vredi, ne moze ni tasovac vise basket, pa ne moze ni rur biti sto je bio pre

Samo da dodam "posoliti persunom" je meni jedan od zvezdanih momenata rura. Ne mozes svugde naci recpet gde covek brani osoljavanje persunom :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@f4ts0

To "napusavanje" nije bilo "hehe jebo te persun budalo" nego ad hominem napusavanje od strane trokty-a. I kada sam uzvratio, popio sam ban. Textbook admin abuse.

Drugo, vadis situaciju iz konteksta, jer on nije napusavao samo mene nego 80% foruma, i ko god mu se suprostavi popije ban. I nisam izrejdzovao jer mu je to bio prvi put da me napusava, nego je to bilo konstanto napusavanje jedno cca 2 godine dok nisam uzvratio, i popio sa instaban. Boli me bas kurac da postujem na forumu gde me admin tim napusava konstantno.

I mozes ti sad opet ovo da spinujes koliko hoces, ali cold fact je da ste ubili forum i da nisam izolovani slucaj, vec je par admina svojim ponasanjem oteralo sve clanove sa foruma i niko vise nece da postuje kada dodje trokty i pocne da lupeta i napusava ljude, a niko mu nista ne moze. Mislim, pogledaj mu post history.

A tebe sam smatrao zrelijim od njega bar na osnovu postova, ali ako ne vidis dalje od svega ovoga onda jebiga. :D

Odoh da prcam Tajlandjanke i slavim novu, jebo vas RUR.

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...