Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

treba bar probati. meni je licno privikavanje trajalo bukvalno dva dana, 0 privikavanje ociju jer sam od prvog dana vec mogao da ih furam 10+ sati, i 2 dana da naucim da ih stavljam za 5 sekundi. dobro to sam slagao, malo jace. idem u fokus

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nosio polutvrda, ona gasno propustiva sto su morala da se peru 2 puta dnevno. Plus su govna bila toliko osetljiva, pri smesnom vetru imao bih problema. Jos dete u pubertetu,nakon 3 godina, ja sam liferovao sociva i ko dingospo, opet stavio naocale.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2018 at 9:19 AM, tortky said:

Ćao Laki, šta ima na pijaci, je l' pojeftinio kupus?

Kad ćeš opet na neki odmor?

I naravno, da li je bio red u pekari jutros?

pojeftinila je paprika, sad se pravi ajvar, neću na odmor do kraja godine, za pekaru ne znam, ne jedem pekarske proizvode već neko vreme.

kako je kod tebe, ima li nekih novosti u tvom kraju?

19 hours ago, Dule_smor said:

Vudu, koje li ce vreme da ostane! Ne znam, meni je bezveze sto to rade sad, ceo zivot sam navikao na letnje i zimsko vreme.

http://rs.n1info.com/a419392/Vesti/U-martu-2019.-poslednje-pomeranje-kazaljki-na-satu.html

nema ništa lepše nego kad pomeriš sat na letnje računanje, ne zbog samog pomeranje nego zbog činjenice da znaš da tad dolazi lepo vreme!

Link to comment
Share on other sites

može basket

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dakija zaposlio Gugl da pojača dajversiti!

Šalim se, bravo samo kidajte Srbi!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pravda za nutelu!

Kako je za Politiku rečeno u Odboru za unutrašnje tržište i zaštitu potrošača Evropskog parlamenta, ovo podrazumeva promenu Direktive o nepoštenoj poslovnoj praksi, ali i osnivanje posebnog evropskog tela koje bi se bavilo dodatnim regulisanjem i kontrolom tržišta.

"Ovo je bila nepravda za građane velikog dela EU. S pravom se osećamo kao građani drugog reda. Ovo je prilika da pokažemo da Evropski parlament predstavlja sve, da nema istoka i zapada i da smo svi jedna Evropa. Možda nismo svi isti, ali smo svi ravnopravni”, izjavila je Biljana Borzan, hrvatska evroparlamentarka i izvestilac za različit kvalitet prehrambenih proizvoda. 

Istraživanja su pokazala da se naizgled isti proizvodi slabijeg kvaliteta često plasiraju u zemlje istočne Evrope. Reč je o različitim proizvodima, od deterdženata do dečje hrane koji su bili nekvalitetniji i nezdraviji, a prodavali su se po višim cenama od onih koji se prodaju na zapadu. 

Borzan je inače dokazala da se u Hrvatskoj prodavala dečja hrana HIPP lošijeg kvaliteta od one na zapadnom tržištu, posle čega je ovaj poznati proizvođač povukao te proizvode i izjednačio kvalitet dečije hrane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...