Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Forum je kidao pre reputacije, znaci nije do reputacije - nelogicnost 1.

Ukidanje reputacije je otvorilo flood gate za marmene, a na forumu ostala tri marmena i desetak careva - nelogicnost 2.

Forum je propao kad su se svi topici slili u pricajte, a sve ostalo premestilo u zoo gde komoneri nisu imali pristup. Stariji su prirodno odlazili, a mladji nisu dolazili tj ostajali jer im nije bilo zanimljivo.

Plusevi su bili dobra stvar i motivisali kontent.

Minusi tu i tamo. Meni su sluzili za trol. Imao sam 5 naloga sa kojima sam konstantno trpao kilija (ili rekija, ne mogu da se setim) iz zajebancije i nikome nije bilo jasno zasto mu je rep u minusu. Nisam mogao da postujem pa sam morao tako da trolujem. 10 15 minusa dnevno. Much fun

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, ma idemo bre, RuR do Berlina preko Beca i Praga!

Kili car zivota! Jebote kako me pukla nostalgija sad za tamo nekim vremenima od pre 10-15 godina kad je forum bio kul, kad se pikao BW i Dota, blejalo na pivu i rostilju, igrao basket na Adi, islo kod Stanka u Zamak itd :c

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jasta more. Evo mene jos malo do 500 postova. Ima budem glavni baja u celo selo sa kastom titulu, pazi sta ti kazem.

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Aj i ja da prdnem na temu, sistem plusova i minusa je bio jednostavan do bola. I da, bio je korišćen za raznorazne negativnosti i ratove. Ali ne bitno, glavni problem je ta jednostavnost.

Recimo RPG Codex ima prebogat sistem, da se izrazi na mnostvo načina i pozitivno i negativno i neutralno, a na povrh toga su sacuvali inhouse memes u obliku smajlija i custom tagova.

Jbg treba trud uložiti pa da nešto vergla valjano.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

deve deste

 

od jutros mora ritm jak, tresem kanc, a nemam sluške, ženama milo ali se kao malo zapanjuju kao juju došla sam da vidim je li stvarno istina ono što čujem kroz 3 zida....

POJEBAĆEMO SVE ROKOVE PRE ROKA!!!!!11

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...