Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sam sa mts-om uspeo da dobijem fin paket.Na kraju sam dobio neo minute,100Gb neta tokom prve godine i 2 mescecna racuna po 1 dinar,sve to po 1099 dinara na 2 godine.Mada bilo je peripetija oko toga.Isticao mi je ugovor krajem februara.Pitao ih dali daju neo minute,dobio odgovor da ne daju,a znao sam da vec daju ljudima neo za produzetak ugovora.Podneo zahtev za prelazak na Vip,vec sutradan me mts zove i nudi neo minute i 1.5Gb neta za 1099 dinara,plus racuni 2 meseca po 1 dinar.Morao sam da potpisem standardni ugovor,a vazice ono sto je dogovoreno telefonom.Medjutim,oni m greskom posalju ugovor za XL,koji kosta 200 dinara vise,a ja prakticno nebih dobio nista za tih dodatnih dinara.Reklamiram taj ugovor,vrate mi na dogovoreni paket,a u ugovoru mi stoji da sam dobio i 100gb neta tokom prve godine,koje nisam ni trazio,niti je bilo govora o njima.I na racunu stoji da imam tih 100gb neta.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

To da,tu su bas tanki.Mada nije ni Vip nesto,istina ja nisam koristio njihovu mrezu,ali dosta ljudi kuka i na njih.Dok sam bio na Telenoru,nikad nisam imao problema sa sa mrezom.

 

E da po pitanju tehnicke podrske,mts se popravio.Bili su bas ekspeditivni.Mada sam mozda i imao srece sa operaterima.

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

po onom spisku s prosle strane, telenor deluje kao najbolja opcija, a i generalno to cujem. samo da se iscupam iz boxa. i naravno standardna srpska prica da u zivotu necu dobiti nikakvu povoljnu ponudu kao neko ko ima broj od 2003., to se cuva za nove korisnike :::))))

edit: zamalo da zaboravim

 

STRADIJA

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

koje ste malene sisice... šta će vam mobilni telefoni? em nemate sa kim da pričate, a i kada biste imali ne biste imali šta pametno da kažete... zato i postujete na ruru... i ne dozvoljavate emocijama da umesto vas donose odluke koje su uvek u pravu...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fatboy said:

E vala nasraste se za mobilne operatere i pokrivenost...

kad vidim ovakav izveštaj, pitam se samo koliko su para uzeli "nezavisni regulatori" za ovakav besramni PR.

ali to je poznato, danas ni sebi ne možeš verovati, a kamoli izveštajima "nezavisnih tela".

idemo na lepše teme. nije petak, ali...

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

MT:S teško sranje od mobilnog operatera. Imam službeni broj. jebeni vidžet za potrošnju se sam resetuje svakih 5 dana... Imam signal - nema neta. Samo mi odjednom stigne poruka "imate propušten poziv" itd...

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Ukratko (posto je prica jezivo opstirna):  mts ima mnooogo vishe baznih stanica, dobar deo je modernizovan (ide se po koncetraciji broja korisnika po baznoj stanici) a dobar deo i dalje olskul mobilna (nema 3G/4G) itd...  Brdo svojih baznih stanica RENTA VIP-u i Telenoru koji ciljaju uglavnom na urban areas tako da kad oces negde u 3 pickovca u brdo, MNOGO veca verovatnoca je da ces imati kakav takav mts signal mobilne nego ova druga dva operatera...

Sto se PERFORMANSI tice, tu ima hiljadu faktora sad, na kojoj si lokaciji / baznoj stanici, da li je SPIC saobracaja ili nije u trenutku kada koristis 4G npr, da li ti je vajni uredjaj skinut sa neke druge mrezhe pa malo prcka ispod tezge a to ni ne znas ili je neki drugi problem tehnicke prirode.  Na 3 razlicita telefona ja na svojoj lokaciji dobijam TRI RAZLICITA rezultata na speedtestu za 4G ovde a najbolji je 90/60mbit kada nije spic.  Cinjenica je da unutrasnjost Srbije (osim par izuzetaka) nije dobro pokrivena sa 3G/4G baznim stanicama vec ferceraju one starije (H+) tako da kad vidim klince na netu kako pitaju "E, koji ciji MiFi paket da uzmem, ko je bolji VIP ili mts ili Telenor?" sere mi se jer ne kapiraju KAKO funkcionishe mobilna mrezha...

Cinjenica je da je mts mreza govno kada se uporedi sa jacim igracima preko, ali opet ako se faktori poklope moze da bude do jaja.  Najbitnije je da se na lokaciji testira koji operater ima najbolji mobilni signal/net speed pa tek onda da se kupuje.  A ako hocete da imate mobilni i net koji SVUDA po Srbiji funkcionise do jaja, taj fillm jos uvek necete da gledate jbg...

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jedva čekam da prođem 500 posta pa da stavim custom titulu i da se kurčim po selu

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Evo me u BL. Kad sam prešao granicu, kupih m:tel karticu, kako BiH uživao u čarima neta. Nikad veće govno od mreže nisam video. Gori su i od MTSa u Srbiji. Jebeni speedtest neće ni da se pokrene... Neki sajtovi rade, neki ne... Čudo... Šatro h+.... Aplikacija njihova ne može ni da se pokrene na dual sim telefonu. Ono.... Jebo im pas mater

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...