Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Razmisljam se da li sam se zajebao sto nisam potpisao sad ugovor na dve godine umesto na jednu sa ovim mts paketom od 120giga neta mesecno

Dosta neta trosim preko fona, meni je 2 giga mesecno ranije sto sam imao bilo bas bas malo, a 120 mi nepotrebno previse

Ovaj Omorika 2 ne izgleda lose od svih ovih tu, mada sve su digli cene mater im

Link to comment
Share on other sites

pokrivenost telekoma je stvarno užasna.

mislim da sam ja jedini lik koji i dalje ima fiksni iz razloga što apsolutno nema šanse da uhvatim signal iz stana kada zovem nekog (ili kada primam poziv) :D

ALI, obnovio sam ugovor pošto mi pozivi i sms nisu toliko bitni koliko internet i 100GB mesečno mi je vrh

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tortky said:

Na šta misliš, kako ih tretiraju?

Zar im nije u interesu da imaju još više korisnika ili te kao primoravaju da menjaš broj?

Prakticno da nema ikakvih pogodnosti koje operater nudi za svoje originalne pozivne brojeve.

Pre oko dve godine sam zvao broj koji je odavno bio prenesen iz Telenora u MTS, a na konto neogranicenih minuta u okviru MTS mreze. Poziv mi je uredno naplacen kao van MTS mreze.

Ista osoba je probala da uzme neku promociju, ali nije mogla sa tim (pozivnim) brojem, samo 064, 065 i 066. Mozda to radi samo Telekom, ali mi se ne kocka.

A korisnika su dobili, pa su dobili...

Link to comment
Share on other sites

jbg kod njih sam vec 10g i nikad nisam imao nekih primedbi do pre godinu dana kad su poceli da se ciganisu oko ugovorne obaveze i BOX paketa koji sam hteo da selim... ove godine je osetno losije poceo da radi ADSL od 10mbps pa se razmisljam da predjem u VIP na postpejd i SBB internet... nisam cuo sjajne price o VIPu pa se jos dvoumim

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...