Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

8 hours ago, Dule_smor said:

sta je ovo jebote, napolju jebeni blizzard, ovde u gradu sve ulice zavejane za ovih par sati kako je poceo sneg...inb4, u kom gradu heee

silly Duly, pa blizzard je u anahajmu u kaliforniji, a ne u srbiji =oD

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dule_smor said:

sta je ovo jebote, napolju jebeni blizzard, ovde u gradu sve ulice zavejane za ovih par sati kako je poceo sneg...inb4, u kom gradu heee

Lich King baca madjije, castuje animate dead, undedovi u nedelju imaju posla.

Link to comment
Share on other sites

Ja sinoc dok sam isao na fest i nazad sa istog bukvalno nijedno vozilo za ciscenje nisam video a ulice sve bele, ne vidi se gde je koja traka...

11 hours ago, Dule_smor said:

sta je ovo jebote, napolju jebeni blizzard, ovde u gradu sve ulice zavejane za ovih par sati kako je poceo sneg...inb4, u kom gradu heee

sad ce za vikend 10 stepeni pa pola naroda kod tebe na vratima ordinacije od ponedeljka!

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Prema navodima medija, u autobusu privatnog prevoznika tokom vožnje je došlo do eksplozije kod zadnjih vrata, pošto je došlo do kvara vazdušnih instalacija koje se nalaze na zadnjem delu krova.

Drago Tošić ispred konzorcijuma "Ariva" u okviru kojeg posluje privatni prevoznik u čijem je vlasništvu autobus rekao je za Prvu televiziju da je do incidenta došlo zbog kvara na instalacijama. 

"Oko 6.40 h došlo je do kvara na instalacijama za vazduh, do eksplozije boce u krovnoj konstrukciji. Vozač je zaustavio vozilo i proverio sa putnicama da li je neko povređen. Niko se nije prijavio da ima povrede. Jedna gospođa se kasnije sama javila Hitnoj pomoći", kazao je on i dodao da je utvrđivanje uzroka incidenta u toku. 

 

juče sam video kod ušća autobus, pukla mu guma valjda ali je tako stao da je zauzeo skoro pa sve tri trake :))

podseća me na onaj "zlatni" period devedes' osme-devete :))

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dule_smor said:

ae malo opet da bustujem kontent...recite mi gde ima da se kupi (osim u mesari ofc!) dobar veliki kofer, a da nije milion maraka...a ne bih bas ni kod kineza kupio neki krs koji ce da se raspadne posle 2 putovanja...tako da dajte neke preporuke i iskustva sa koferima!

ja sam narucio sa sportsdirecta neki najveci sto je mogao u avion, bio dzaba

Raspao se kako sam stigao. BMK!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dule_smor said:

ae malo opet da bustujem kontent...recite mi gde ima da se kupi (osim u mesari ofc!) dobar veliki kofer, a da nije milion maraka...a ne bih bas ni kod kineza kupio neki krs koji ce da se raspadne posle 2 putovanja...tako da dajte neke preporuke i iskustva sa koferima!

iz mog iskustva - nema. možda neko ima druga iskustva ali ako ne kupiš neki kvalitetniji koji će da potraje, svi koji su u rangu ispod neće preživeti nekoliko bacakanja po aerodromima, ili će preživeti ali sa žrtvama :) i nikako nemoj da kupuješ one plastične već ove "tradicionalne" normalne koje imamo... ja sam ih zamenio xy u proteklim godinama kao neke dodatne, prateće kofere i šta god i to je bože pomozi ... kupio sam i dva samsonite i evo traju i dalje da kucnem u drvo "kao prvog dana" sa vidljivim habanjem ali rade. Ono što je bitno napomenuti je i da tu imaš cenovne klase, ja sam kupio povoljnije modele. Moj drugi savet je da nađeš i kofer sa četiri točkića, umesto dva, ali to je sad već opciono.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dule_smor said:

ae malo opet da bustujem kontent...recite mi gde ima da se kupi (osim u mesari ofc!) dobar veliki kofer, a da nije milion maraka...a ne bih bas ni kod kineza kupio neki krs koji ce da se raspadne posle 2 putovanja...tako da dajte neke preporuke i iskustva sa koferima!

E ja sam bas kod kineza uzeo, platneni, nisam imao para za bolji a ovaj izaso nesto super bio i veliki i do sada nije mrdno, valjda kako ti se potrefi...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, primo said:

Molim nadlezne da ugase ovaj sajt.

pisi na complaints@internet.www :))

17 minutes ago, Dule_smor said:

na mikro nivou je to prilicno jasno bilo kod na primer explore feeda cak i obicnim ljudima. ulaganje u nesto sto nije "tvoje" dovodi do toga da vrlo lako mozes da ostanes bez istog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...