Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

17 hours ago, FATA said:

 том неком чекању сам погледао на оне налепнице на вратима и приметио да макси врши плаћање инфо стана, струје, и осталих рачуна уз провизију од 65 динара. 

U prevodu jadni ljudi koji rade za 25000 sqad moraju i da uplacuju ljudima infostan i da trpe jos vecu nervozu u redovima - jebeno do kraja

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, f4ts0 said:

U prevodu jadni ljudi koji rade za 25000 sqad moraju i da uplacuju ljudima infostan i da trpe jos vecu nervozu u redovima - jebeno do kraja

Dada isto mi je proslo kroz glavu... Mada, jbg, evo ti sada prilika 04.03 pa ako mozes gore glasaj za likove koji nece dozvoliti isto.. Znam da si pomenuo da neces gledajuci kakvi su lopovi svi do jednog, ali eto, drugo nista ne moze da se uradi. 

Imam jedno pitanje sad kad si pomenuo platu. Realno to za placanje racuna nema nigde u svetu a pominjes 25000, da imaju platu 55000, da li bi imao isto misljenje? 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

da.

12 hours ago, FATA said:

Dada isto mi je proslo kroz glavu... Mada, jbg, evo ti sada prilika 04.03 pa ako mozes gore glasaj za likove koji nece dozvoliti isto..

Ako cemoiskreno zuti da su ostali uveli bi to ranije. I jos nesto dodali, jer kapitalizam, liberalno trziste...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2018 at 6:33 PM, f4ts0 said:

U prevodu jadni ljudi koji rade za 25000 sqad moraju i da uplacuju ljudima infostan i da trpe jos vecu nervozu u redovima - jebeno do kraja

nisam siguran da će to baš da zaživi u toj meri.

penzioneri i dalje uplaćuju u pošti i to se neće promeniti jer su navikli - uplaćivali bi i dalje odvojeno po ustanovama "da nema provizije" (telefon u telekomu, infostan u infostanu, struju dole u savskoj itd) a mlađi koriste ebanking uveliko... čak sam prilično siguran da je procenat uplata na tim kasama vrlo skroman.

14 hours ago, Zwerko said:

Malo pojašnjenje - mislim da u Maxiju procesiraju samo račune koji imaju barkodove ili QR kodove, tako da kasirka samo provuce kao sto provlaci i bilo sta drugo. U tom smislu im nije neki dodatni posao što naravno ne opravdava to što rade za 25k plate. 

to mi i dalje nije najjasnije (u poštama) - jedan broj pošti ima neke uređaje gde samo provuku infostan račun i on ga očita, drugi ima isto to za telefone, treće pak nemaju ništa ... tamo gde eventualno imaju oba ta uređaja plaćanje računa traje ne duže od 15 sekundi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tortky said:

Maksi?

Legenda kaže da takav objekat postoji isključivo na NBG, odmah pored pošte i vrtića, koji su takođe ekskluziva za NBG.

Фали ти апотека. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

pišem ovde pošto kontent piči i najviše ljudi će videti >

1. ćaletu ispao telefon danas i verovatno ga je neko pokupio (pretpostavka pošto na viberu se video status kao da je korišćen (7 mins ago))
2. otišao u telenor i blokirao karticu
3. uzeo nov fon i karticu sa istim brojem
4. instalirao viber sve kul, verifikovao isti broj i šalje poruke bez problema

nub pitanje incoming :

ta osoba kod koje je telefon neće moći da čita poruke koje on šalje, amirite?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...