Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

16 hours ago, Lucky said:

psssst, hoćeš da nas pohapse!

Jel se to meni čini ili je AirSerbia preko noći postao low cost kompanija sa ovim novim tarifama? 

Kapiram da će sad ova tarifa bez prtljaga i posluženja naravno da košta isto kao standardna tarifa do sad.... u suprotnom bi trebalo da bude tipa 50 evra do Zagreba ili Atine, što će biti OK ali sumnjam da će tako nešto da izvedu.

Kosta isto. Popizdo sam. Stavicu Petra u kofer, Milicu u ranac da ustedim na prevozu u otadzbinu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, f4ts0 said:

Kosta isto. Popizdo sam. Stavicu Petra u kofer, Milicu u ranac da ustedim na prevozu u otadzbinu

tačno sam znao da će takvu glupost da naprave ... iovako su bili solidno skupi u odnosu na ono što nude, sad su postali još gluplji ...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Lucky said:

Jel se to meni čini ili je AirSerbia preko noći postao low cost kompanija sa ovim novim tarifama? 

Kapiram da će sad ova tarifa bez prtljaga i posluženja naravno da košta isto kao standardna tarifa do sad.... u suprotnom bi trebalo da bude tipa 50 evra do Zagreba ili Atine, što će biti OK ali sumnjam da će tako nešto da izvedu.

ode ANT pod koncesiju, sad će JAT ponovo u bankrot, a nas će da vozi neki Luftikin rob po ceni prekookeanskih letova. sad imamo lepo do Niša autoput i voz, pa tamo da se vouimo za normalne cene letenja. kao nekad u Budimpeštu, samo ostavimo pare našima, a ne Đarima, a i mnogo je bliže.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2018 at 5:53 PM, Debeli said:

ode ANT pod koncesiju, sad će JAT ponovo u bankrot, a nas će da vozi neki Luftikin rob po ceni prekookeanskih letova. sad imamo lepo do Niša autoput i voz, pa tamo da se vouimo za normalne cene letenja. kao nekad u Budimpeštu, samo ostavimo pare našima, a ne Đarima, a i mnogo je bliže.

Manje-više imaš i iz bgd low cost varijante. Ne samo wizz nego i transavia do holandije, ima so turske itd, nije samo Niš opcija - iako je ok izbor. 

Naravno videćemo kako će proći kad krenu francuzi, ali airserbia užurbano ide ka tome da bude izbegavana kad god može. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dule_smor said:

Dobro jutro radni narode!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Dobro i tebi, pored ove magluštine!

Uvek sam se pitao gde neko žuri u saobraćaju u šest ujutru :)) Mogu da skapiram kad im je frka oko 09h ili kad je gužva itd, ali u šest nema žive duše i ko uopšte negde juri ... a ako kasni na posao od šes', niko neće ni da provali!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, absolute said:

Mozda mu se burek hladi...nemoj tako...ČD

De si Dr Duly...i ti arbajtujes na ovaj divan subotnji dan :D

tu si možda u pravu, pošto kad prođem pored trpkovića, već ima nekoliko ljudi :) nije baš gužva kao kad krene radno vreme, ali nije da se ne jede masTan burek u šes'

Link to comment
Share on other sites

Btk...subotom je i tako ladovina, a plata ide...lol prekovremeno... ;D
Jesi vido kako igor klejmuje za rad subotom :DDD
Nije prekovremeno vec redovan rad, zato sto su nam idioti skratili radno vreme pa imamo manjak sati i moramo svaku subotu da radimo...dve smrti svima, ali jos malo

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lucky said:

Manje-više imaš i iz bgd low cost varijante. Ne samo wizz nego i transavia do holandije, ima so turske itd, nije samo Niš opcija - iako je ok izbor. 

Naravno videćemo kako će proći kad krenu francuzi, ali airserbia užurbano ide ka tome da bude izbegavana kad god može. 

Evo jos malo zanimljivosti na temu AS

http://www.balkaninsight.com/en/article/leaked-twelve-air-serbia-pilots-flew-unvetted-in-2017-02-09-2018

Moram reci da nikada nisam imao lose iskustvo sa AS, cak i priznati da sam i vise nego zadovoljan.. Od placanja preko sajta i suporta korisnickog servisa pa do dobijanja biznis klase na letu BG-AD gde sam posle cekao etihadov let za Seul. 

Mozda ih budem koristio ubuduce ako bas budem primoran ili budu imali neku promociju pa karta bude drasticno jeftinija, ali cisto sumnjam citajuci vase komentare.. Kako je podignuta na trulim temeljima, ne cudi me sto pocinje da truli sa svih strana. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Evo jos malo zanimljivosti na temu AS

http://www.balkaninsight.com/en/article/leaked-twelve-air-serbia-pilots-flew-unvetted-in-2017-02-09-2018

Moram reci da nikada nisam imao lose iskustvo sa AS, cak i priznati da sam i vise nego zadovoljan.. Od placanja preko sajta i suporta korisnickog servisa pa do dobijanja biznis klase na letu BG-AD gde sam posle cekao etihadov let za Seul. 

Mozda ih budem koristio ubuduce ako bas budem primoran ili budu imali neku promociju pa karta bude drasticno jeftinija, ali cisto sumnjam citajuci vase komentare.. Kako je podignuta na trulim temeljima, ne cudi me sto pocinje da truli sa svih strana. 

pa šta ga znam... u samom avionu ne mogu da kažem da sam imao problema, osim što smaraju oko elektronskih uređaja i slušalica tokom poletanja i sletanja. to jeste neki first world problem tip problema, ali šta ćeš kad se čovek kod drugih "navikne na bolje". Ono što je drugi vid "naviknut na bolje" problema je što su do "juče" imali full posluženje na letovima koje su samo zamenili onim kvazi sendvičima a zadržali cene.

Veći problem sa airserbia mi je servis "na zemlji" - checkin koji radi i ne radi, daje da biram sedište ili ne daje, onda checkin na samom aerodromu sa hiljadu letova i četiri punkta i tako to.

Da ne ulazim u ove krupne priče poput ove koju si linkovao jer to nisam ispratio.

Link to comment
Share on other sites

Meni je AS uvek bio super - za 200 eur direkt Brisel-BGD povratna, klopa super, avion cist, direktan let. Bilo je i za 150 na akcijama. I stvarno sam bio zadovoljan. Poslednjih 5-6-7 god sam leteo i wizzairom, KLM, lufthansa, montenegro , neki indijski prevoznik( :tf: ), AS i AS je bila najbolja (ok i etihad je bio bolji, ali tipa malo jaca usluga, ostalo isto cak i nase stjuardese) u tom cenovnom rangu.

Ali ovi sad pederluci da mi je 220 eura karta bez jela i prtljaga, da prave low cost po high cost cenama, ma jedite govna. Bre, do pre 4 god leteo je wizz odavde do bgd za 50 eura, bukvalno svake godine je sve teze/skuplje putovati.

Evo sad gledam jebenih 890 eura bez prtljaga za nas 4

Preko austrian airlines 680 ista ponuda. Jebi se AS

Samo ova mala malo da poraste jos, iam da letim za temisvar za 20 eura 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...