Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

4 hours ago, Zwerko said:

Pritom izadje to sa zateznim kamatama na otprilike 10.000 dinara, malo li je! :) A ozvucenje jeste bilo fejl, doduse ja se secam da sam kartu za to dobio na nekom onom zatvaracu od koka kole. Samo mi nije jasno kako to ne ide kod nas kao sto u Americi ima ona fora tipa presudi se nesto i onda proizvodjac ne vraca pare i sl samo tim ostecenima nego svima koji su pogodjeni tom situacijom ako je sud zakljucio da je neki namerni fejl? 

ja sam negde pročitao da je 2500 ukupno sa kamatom, 10.000 je već i neka cifra.

5 hours ago, nickwood said:

Nije do para, mamu im, nego do onog smora i fejla. Bolje se čulo kada sam se popeo na skver na Dedinju nego dole kod hipodroma

sećam se kad me zvao dovla sa koncerta a ono kao da sedi u svojoj dnevnoj sobi :))

Link to comment
Share on other sites

Sa prozora malopre gledao dva lika kako zamalo da se pobiju oko parking mesta i razmisljam dal da zovem policiju...al onda su istrcali ortaci iz zgrade od ovog jednog i oterali drugog...juce u gradu dva auta stoje na sred ulice i blokiraju saobracaj pet minuta dok se likovi napolju svadjaju ko je koga isekao...kad ce vise ta kometa da padne i pobije govna

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dule_smor said:

Sa prozora malopre gledao dva lika kako zamalo da se pobiju oko parking mesta i razmisljam dal da zovem policiju...al onda su istrcali ortaci iz zgrade od ovog jednog i oterali drugog...juce u gradu dva auta stoje na sred ulice i blokiraju saobracaj pet minuta dok se likovi napolju svadjaju ko je koga isekao...kad ce vise ta kometa da padne i pobije govna

ja juče video na pumpi lika u pikapu kako udara spreda u drugog (ide u rikverc) ali ni pogledao nije, samo u rikverc i bam.

a pre neki dan u tempu su se dve babe svađale što neće jedna da pusti drugu sa detetom kojem se ide u wc.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti ne treba mikrofon, zajebi idiotske gejmerske slušalice od petsto evra i uzmi neke low end studijske, recimo Behringer HPS3000 za 30.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

zivimo u sorabiji gde je prosecna plata 400€ a ona realnija dosta manja. predloziti nekome slusalice od 110€ ili kolko vec mi je krajnje besmisleno, posebno kad je pomenuo da mu ne treba nista spektakularno. bitno da se silje macete i da kontent pici!

 

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ja bih sačekao da neko sa foruma ode u Nemačku, a onda ga zamolio da na rasprodaji u Saturnu (ili MediaMarktu) kupi neke vrh odnos cena kvalitet sluške sa mikrofonom i pošalje mi.

Neke vrh sluške sa kojima mogu da čujem gde je protivnik u CS:GO, a da u isto vreme slušam muziku i da preko Skajpa pričam sa drugarima iz inozemstva!

Ali koje bi to sluške bile? Jel ima neko da mi preporuči?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...