Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

46 minutes ago, ZOLA said:

Jesam li istripovao ili bese zelite da zivite u uredjenoj drzavi?

Nije to tako crno-belo. Sa jedne strane, saobracaj u Srbiji je u dobroj meri neuredjen, zato i vecina vozi "malo brze" od dozvoljenog. Opste je misljenje da prekoracenje do 20km/h treba gledati "kroz prste". To je svakako razumljivo na odredjenim deonicama gde su limiti lose postavljeni i niko ih se ne pridrzava.

Sa druge strane i ljudi u saobracaju u Srbiji su mahom nervozni, u zurbi, cesto ne pale svetla/vezuju pojas i ocekuju da se to sve gleda kroz prste. To je vec malo preterivanje. Da ne pricamo o tome da dobar deo vozaca vozi u pripitom/alkoholisanom stanju. Bottom line je da i policija preteruje, jer nemas uredjen saobracajni sistem da bi vrsio takav vid kontrole, a i vozacima u Srbiji treba vise saobracajne kulture, a i kulture uopste.

Edited by Majstor bora
Link to comment
Share on other sites

meni su hakovali amazon acc i primenili mi mail na robb_hutchinsons@yandex.ru

Srecom kartica je netaknuta, verovatno su hteli da isfarmuju gift karte. Sad kako su uspeli, nije mi jasno, phishing mailove ne primam, a koristim MAC a na nejmu "nema virusa".

Plus imam antivirus antikurac koji mi je cisco IT instalirao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

meni su hakovali amazon acc i primenili mi mail na robb_hutchinsons@yandex.ru

Srecom kartica je netaknuta, verovatno su hteli da isfarmuju gift karte. Sad kako su uspeli, nije mi jasno, phishing mailove ne primam, a koristim MAC a na nejmu "nema virusa".

Plus imam antivirus antikurac koji mi je cisco IT instalirao

meni je stiglo sa Origina i Evernote da su mi resetovali pass jer je probao neko da se loguje sa passom sa nekog drugog mesta, tj. oni sumnjaju!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...