Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

6 hours ago, nikita_ said:

Prijavljujem direktno pandurima u roku od dan dva.
Inace saznao sam da mu nije prvi put, od jos jednog pouzdanog clana, njemu je ostao duzan 400e, i da mu je ovo 5-6 nalog po redu. A ume da spamuje ljude da razmenjuju ocene na KP svaki put kad napravi nalog bez ikakve kupovine. Tako ne znam kolko je sam KP pouzdan kad mu dozvoljavaju koji vec put po redom da pravi nalog.

Ako se zna ko je lik onda će to ići znatno lakše, naravno, nego da je neki "vaporware". Doduše, čudi me da mu KP dozvoljava takve stvari ako je već to pre radio i to "svi znaju". KP se dosta uozbiljio u odnosu na pre što se svega toga tiče, ali su daleko od kontrole koju ima Limundo npr.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, nikita_ said:

Zna se, em mu imam broj racuna, em mu imam fesjbuk i steam profil i youtub kanal :D

Sherovacu kad se zavrsi.

Da ne ureknem ali onda ne bi trebalo da bude nekih većih problema, posebno ako imaš pisanu komunikaciju i naravno dokaz o uplati i neizvršenju sa njegove strane.

Inače, opet sam krenuo da se odjavljujem sa domaćih spam listi i zaista mislim da se zapravo zakopavam samo još dublje - dosta mi je više saveta o tome kako ići na službeno putovanje ili šta podrazumeva zakon o zaštiti na radu. Poenta je što spam filteri ne rade baš najbolje za te stvari. Videćemo kako će proći na kraju.

Link to comment
Share on other sites

so far so good! ako krenu ponovo da spamuju neće biti dobro naravno, ali je za sada u redu!

u drugim zanimljivim vestima, tražio sam u prodavnici 100 grama ćurećih prsa, ova mi isekla, spakovala, ja došao kući, otvorim, ono tri "panja" od parčića isečena debelo jedno pola cm. vrh.

Link to comment
Share on other sites

ako mozes i sutra da nam javis gde ne seku panjeve, zarad javnog dobra. Mozes u jedan post da nam kazes u kojoj prodavnici su ti isekli panjeve, a onda kada nadjes gde ne seku, da nas obavestis i o tome, tako ce kontent biti deliverovan, a jedan rurovac manje ce biti razocaran kada se vrati iz prodavnice :tf::tf::tf: 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

On 27.7.2017. at 1:46 AM, gruja said:

ako mozes i sutra da nam javis gde ne seku panjeve, zarad javnog dobra. Mozes u jedan post da nam kazes u kojoj prodavnici su ti isekli panjeve, a onda kada nadjes gde ne seku, da nas obavestis i o tome, tako ce kontent biti deliverovan, a jedan rurovac manje ce biti razocaran kada se vrati iz prodavnice :tf::tf::tf: 

u svakoj drugoj radnji dragi grujo, u svakoj drugoj radnji!

inače, za ostale koji ne shvataju grujin britki "humor", gruja se samo šali, a ja mu ne zameram, nemojte da mislite da je on ozbiljan!

21 hours ago, rejven said:

laki najnormalniji covek na svetu,

ali kontam da zgazi svakog goluba na kog naleti kolima

daleko bilo, baš suprotno! 

u drugim zabavnim vestima, noćaš u 4 se aktivirao alarm u ofisu, opet sam od sebe, ne znam 'de sam! moram da vidim šta ga aktivira ako nema ništa vidljivo da je palo ili se pomerilo itd.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, digrejzo said:

ne moze covek ni da se nasali vise, altiji na sve strane =c

Haha :) Zeza ovaj mešuga!

csb za danas, zove me baba da mi kaže da je samostalno odlučila da kupi novi broj mobilnog 064 ... ja kao ok, da ne ulazim sad u celu problematiku. Kaže, sad će da me pozove, pa da mi ostane broj. Ja rek'o važi.

Ne dešava se ništa pet minuta.  Pozovem ja nju, kaže ona "jao nešto zeza, ne znam, neće, evo zapiši broj". 

Zapišem ja broj, pozovem je, javlja se neki lik "Pošta izvolite?"

Link to comment
Share on other sites

za babu bar postoji opravdanje, za mene ne

NAime Imam poseban telefon u koji mecem srBsku karticu kad sam ovde, i da me mogu okrenuti, a i da teterujem preko nje na prmarni nexus sa briselskim brojem - viber mi je vazan.
Za to sam koristio nokia 520 winphone, razbio sam ga nedavno pa uzeo kevin htc desire s, divan telefon. Koji sam sinoc zaboravio na klupi.
I sta cu, blokiram karticu, uzmem zamensku, i gledam da nadjem isti htc da vratim kevi a i da jelte teterujem net na nexus. I ubacim vip karticu u nexus cisto da keva ako okrene ne provali da je blokirana kartica i ne skapira da sam joj izgubio artefakt, i ne lezi vrze viber radi i pored promenjenog broja.

Sad se pitam dal sam tolki retard, da nisam znao da je viber nezavistan od broja. Ili me memorija ipak dobro sluzi, bio je nekad, vise nije, ili se meni sve pomesalo...

Ima neko htc desire s na prodaju? Jos ne smem kevi da kazem da sam ga izgubio...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Lucky said:

ja nemam viber ali mislim da je oduvek bio povezan sa brojem a ne sa uređajem - jedino ako nije "ili jedno ili drugo".

Pa eto izgleda da nije 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...