Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

meni isto kao svima vama! 

najviše me iznenađuje iqos koji je uspeo da se "umuva" u search iako je jedini na listi kao brend i to još relativno nepoznat. verovatno je sada u trendu, ali verujem da je isto tako u trendu i tipa "gde kupiti lepezu" ili "klima uređaj" ili "ventilator".

Link to comment
Share on other sites

Iqos je uleteo sa ogromnom lovom, tako da bustuju sve što postoji.

KAO JA KONTENT NA RURU

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, shw. said:

Iqos je uleteo sa ogromnom lovom, tako da bustuju sve što postoji.

KAO JA KONTENT NA RURU

ne sumnjam, ali onda imaju dobru agenciju koja to radi, jer na primer siguran sam da i Samsung seje pare za S8 npr u ovom trenutku pa nije na listi. doduše, za to ajde znaju ljudi gde da idu, more or less, za ovo verovatno nemaju pojma.

Link to comment
Share on other sites

zaboravih i ovde da se pohvalim, pre par dana sam krenuo iz Vranja za Beograd i tu negde kod Nisa jednom osetim kako se auto ponasa cudno, kao da sam recimo iz prve ubacio u petu brzinu, ali posle 5-6 sekundi opet sve radi kako treba. nakon minut-dva se pali STOP lampica i odmah "gasi" servo. zaustavim se na prvoj pumpi nekih ~500m dalje, prekoputa vidim AMSS i tu sa majstorom vidimo da je pukao PK kais. stavimo novi, ali osetim da se auto isto ponasa dok sam ga isprobavao na parkingu, pa smo izvalili da je verovatno otisla i pumpa (za klimu) i da sve radi najnormalnije dok god je ugasena klima. i tako sam se dva sata krckao na 34 stepena, ali barem se ziv vratih kuci \o/

kapiram da mozda nije najbolji CSB ikada, ali je bilo barem 5 puta teze okretati volan nego na caletovom Golfu II, pa sam zbog toga malo pustio kaku u gace. sreca pa sam bio na autoputu i mogao lagano da se zaustavim sa strane, ko zna sta bi bilo da se desilo negde u Grdelickoj klisuri, tokom preticanja, ili u tunelu. i naravno, usralo me tacno pre pumpe i AMSSa.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, "samo" servo i klima XD

Baš prošle nedelje sam menjao PK kaiš i španer u okviru generalke pred letovanje, semering radilice počeo da pušta ulje i zamazao sve okolo, s tim što je bio originalni semering, kadar nevera da je ovoliko izdržao. U svakom slučaju promenio sam celu tu sekciju oko alternatora (PK, španer, semering, remenica), i sad mi je drago kad čitam Digrejzove dogodovštine :D

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa ovim spinerima mi je neverovatan "fenomen" koji se događa svakih nekoliko godina da tako nešto zahvati čitav svet i onda nestane kroz nekoliko meseci.

naravno i košta i po 1500 dinara (!) za nešto što kinezi valjaju za ispod dolara... a krenuli su i da random šalju okolo, stiglo nam je nešto ovako, tek je to poseban nivo kad vidiš dokle su otišli u kreativnosti.

sp.JPG  sp1.JPG 

Link to comment
Share on other sites

moram ljudi da se pohvalim, postao sam ponosna majka ps4 koji sam osvojio na nagradnoj igri 

neka šef pašteta je kao otvorila konkurs za mimove, sigurno je neko video na fejsu bili su dosta agresivni jedno vreme. okačio sam par mimova i zabo treće mesto :D

 

želim ovim putem da se zahvalim ruru što me je naučio za ovih 10 godina šta je dobar meme, jer iskreno nije moj toliko dobar koliko su ostali vukajlija nivo

Link to comment
Share on other sites

AKO TI JE ĆEF TU JE ZA TEBE TVOJ ŠEF

umirem od lošosti

za pola 99% ovih je jedino ova ilustracija dobra

X14bh7w.jpg

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, voodoo_ said:

Dvesta miliona, i ako si protiv toga, ti si nesrbin koji ne voli srpsku zastavu (kaže Informer) a ne izvlačenje para kroz nameštene tendere

haha, dvesta miliona za zastavu, pa kakva je to zastava :)))

15 hours ago, prota_ said:

moram ljudi da se pohvalim, postao sam ponosna majka ps4 koji sam osvojio na nagradnoj igri 

neka šef pašteta je kao otvorila konkurs za mimove, sigurno je neko video na fejsu bili su dosta agresivni jedno vreme. okačio sam par mimova i zabo treće mesto :D

 

želim ovim putem da se zahvalim ruru što me je naučio za ovih 10 godina šta je dobar meme, jer iskreno nije moj toliko dobar koliko su ostali vukajlija nivo

a gde da vidimo pobedničke meme, odnosno i tvoju? nema na sajtu?

btw, sinoć sam prvi put prošao tamo nbgd gde ide ovaj novi krak mosta, koliko sam ja samo to drugačije zamišljao, uopšte nisam znao da su napravili celu tu novu ulicu tamo kod west65.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...