Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pobeda je u tome da je nad nama načinjena nepravda. I ne samo nad nama, nad toliko mnogo sličnih naroda koji su propatili zbog odluka iz svetskih ovalnih kancelarija. Mi, a ni oni, za te nepravde nikad nećemo dobiti zadovoljenje. Jedino što možemo da dobijemo je poetska pravda kad neka imperijalistička baraba dobije preko usta veličajući tu istu nepravdu. 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Neptune said:

Autor: Informer 

 

Ja u CH nisam nasao ni na jednom sajtu tu vest, a izgleda da su je preneli (za sad) samo oni.

Ja bih rekao da je ovo fake.

 

Edit: nisu samo oni preneli, sad vidim i ostali krenuli da objavljuju

 

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Neptune said:

Pobeda je u tome da je nad nama načinjena nepravda. I ne samo nad nama, nad toliko mnogo sličnih naroda koji su propatili zbog odluka iz svetskih ovalnih kancelarija. Mi, a ni oni, za te nepravde nikad nećemo dobiti zadovoljenje. Jedino što možemo da dobijemo je poetska pravda kad neka imperijalistička baraba dobije preko usta veličajući tu istu nepravdu. 

A šta radimo u slučaju kad ta imperijalistička bagra prebije tog našeg što je hteo da mu da preko usta? Onda samo ne objavimo. 

 

40 minutes ago, sttevann said:

Edit: nisu samo oni preneli, sad vidim i ostali krenuli da objavljuju

U teoriji su oni preneli svedočenje lika koji je sedeo u kafani s dotičnim tako da je sasvim normalno da nema po vestima u samom Cirihu isto kao što ni ovde nema u vestima naslov "pobila se dvojica na splavu" što se dešava maltene svaki dan. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod teme "da li ima osnova za tužbu" itd...

Slušam jutros na radiju jutarnji program, i evo izguglao sam sad:

http://www.kurir.rs/vesti/srbija/cacanin-izokrenuo-refrene-pa-pesmom-uvredio-komsije-necete-verovati-koliku-kaznu-sad-mora-da-plati-clanak-2760387

Ukratko:

ČAČAK - Čačanin Mirko Stevanović iz sela Parmenac kod Čačka proglašen je pred sudom krivim da je izvršio krivično delo uvrede i izrečena mu je kazna u iznosu od 40.000 dinara.

Okrivljeni je, kako je sud u gradu na Moravi utvrdio, u dva navrata uznemiravao svoje komšije i to pevajući u svom dvorištu, ali pritom je refrene pesme izokrenuo i na najvulgarniji način izvređao svoje susede

 

Wtf? Mislim, da li smo došli do toga da ne smeš ni rođenom komšiji da opsuješ majku? :DDDD Mislim, šta mu dođe krivično delo uvrede?

Link to comment
Share on other sites

nije petak, ali s obzirom na okolnosti možemo i četvrtkom.

pozdrav za sve koje sam video sinoć uz 

HEAVY ENTERTAINMENT SHOW:

 

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

danas prvi put u zivotu kupih lap top i iako sam oduvek kenjao po Apple snobizmu i njihovim prenaduvanim cenama, moram da priznam da sam jako srecan sto uzeh MBP. i dalje cu kenjati jer objektivno jesu preskupi, ali sa druge strane odmah vidim gde sam spucao kintu kad pogledam masinu. kvalitet izrade na vrhunskom nivou, macOS zanimljiv do jaja zato sto mi je potpuno novo okruzenje, prejak ekran, intuitivni gestovi(?) na touchpadu, cak je i otpakivanje bilo zanimljivo. malo me baguje tastatura i precice, ali ispeglacu i to za 6-7 dana dok pohvatam sta je gde.

ne secam se kada sam skoro bio ovoliko uzbudjen oko novog hardvera (zapravo, oko bilo cega). nadam se da ce dugo trajati i, najbitnije, da ce se ubrzo i isplatiti.

 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...