Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

7 minutes ago, voodoo_ said:

Šta sad fali winteri? :D

Ja furam Riken SnowTime što je u suštini rebrendirana Wintera, lepo ide po ovom sranju

Realno winteru kupis vozis 2 sezone i kupis opet nove i to je svakako bolje nego da vozis 4 sezone miselin... Putevi su uzasni tako da koje god kvalitetnije gume kupili posle odredjenog vremena nece biti ni za sta. Bolje je kupovati tigar pa menjati svake druge godine nego uzeti miselin i menjati na 4-5 godina i platiti vise na kraju.

Link to comment
Share on other sites

da razjasnimo, posto vise ne znam ko troluje, a ko je ozbiljan...od kad ja vozim ovaj auto, a to je 12 god, presao sam samo 80.000 km...znaci za 6 god sam presao oko 40k, tj oko 7k godisnje...vecina toga je leti, posto zimske gume su od novembra do aprila, a tada vrlo malo vozim auto, bukvalno od posla do kuce i do bg-a ponekad...mozda 2000 km godisnje predjem sa zimskim, a 5000 sa letnjim...znaci ja sam za tih 6 godina presao samo 12.000km sa tim zimskim gumama i naravno da su skoro kao nove...i ako mi sad neko kaze da na svake 2 god tj 4000km treba da menjam gume naravno da cu da mu kazem da  je mamlaz...ali ne, svi su internet konani koji se razumeju u sve i svakome sole pamet bez da prethodno pitaju za ovakve osnovne podatke...nego odmah nekoga proglase retardom koji ugrozava bezbednost saobracaja i krecu circle jerk troll forice

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, killYg0r said:

bolje autobus nego da kupis tigar winteru i pricas kako je najbolja guma

za punto je najbolja.

18 minutes ago, Dule_smor said:

pa zavisi jel uz meze ili na prazan stomak!

olizete mi butthurtovani rch bas, nho :*

nemoj da si prek kad se napiješ - to može samo Lale.

2 hours ago, Dule_smor said:

koji ste mamlazi

!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Majstor bora said:

Realno winteru kupis vozis 2 sezone i kupis opet nove i to je svakako bolje nego da vozis 4 sezone miselin... Putevi su uzasni tako da koje god kvalitetnije gume kupili posle odredjenog vremena nece biti ni za sta. Bolje je kupovati tigar pa menjati svake druge godine nego uzeti miselin i menjati na 4-5 godina i platiti vise na kraju.

ovo ide direktno u korpu za izbor najglupljeg rur posta godine, a tek je 25. januar

 

Edited by prota_
27.
Link to comment
Share on other sites

Vozio wintere 8 godina na astri (samo zimi ofc), prešao barem 60k sa njima. Odlična guma, ako ne tripuješ da si finski reli vozač. 

Sad imam neke Pirelli wintersport - stigle sa naudijem na zimskom setu felni ofc  iz 2007 godine - dakle prve gume koje su kupljene verovatno za prvu zimsku sezonu. Bez problema piče po snegu, koče itd... imaju 5+ mm šare još.

Nisu se plastificirale :)

Da kupujem nove gume, sigurno bi uzeo wintere ponovo u razmatranje, mada u firmi uglavnom idu sava eskimo s3+, takođe odlična guma, za male novce. 

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, togFU said:

poz za viću i lakija! :DDD

tumblr_okday68f0w1w42duao1_500.jpg

ahahahaha

9 hours ago, Dule_smor said:

da razjasnimo, posto vise ne znam ko troluje, a ko je ozbiljan...od kad ja vozim ovaj auto, a to je 12 god, presao sam samo 80.000 km...znaci za 6 god sam presao oko 40k, tj oko 7k godisnje...vecina toga je leti, posto zimske gume su od novembra do aprila, a tada vrlo malo vozim auto, bukvalno od posla do kuce i do bg-a ponekad...mozda 2000 km godisnje predjem sa zimskim, a 5000 sa letnjim...znaci ja sam za tih 6 godina presao samo 12.000km sa tim zimskim gumama i naravno da su skoro kao nove...i ako mi sad neko kaze da na svake 2 god tj 4000km treba da menjam gume naravno da cu da mu kazem da  je mamlaz...ali ne, svi su internet konani koji se razumeju u sve i svakome sole pamet bez da prethodno pitaju za ovakve osnovne podatke...nego odmah nekoga proglase retardom koji ugrozava bezbednost saobracaja i krecu circle jerk troll forice

dule brate opusti se :) da voziš lambo 300 na sat po zimi pa i da ima relevantnosti :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...