Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mislim da si jurio za nekim kolegom po izlasku iz pekare :)

Odnela je 2016 još jednu žrtvu!

Preminula stjuardesa Vesna Vulović
Beograd -- U Beogradu je u 67. godini preminula stjuardesa "Jata" Vesna Vulović, koja je 1972. godine jedina preživela pad aviona sa visine od 10.000 metara.

Link to comment
Share on other sites

super su chia semenke.

 

Recimo ja jedem zobene pahuljice natopim ih vodom, i to bute bljutavo i gadno. Sa chia semenkama bude jos i sluzavo i jos goreg ukusa. Tako da se kaznjavam posteno

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Reki druze sto si ponovo kvitovao socijalne mreze, dodaj dronfulje, karaj i salji im memove!

Tesko je, i tek ce da bude tesko, al barem mi bleji Noctua CPU cooler vec godinu dana na polici jer se nema para za novu maticnu i procesor! Al barem imam PlayStation 4™ konzolu osvojenu preko Klan RuR nagradne igre.

 

Preporucite neki dobar "studentski" restorancic na NBG da moze da se pojede neka sarmica ili punjena paprika a da ne udaraju klempu sto se tice cene.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ako hoćete kuvanu hranu da je okej i jeftina tražite neke malo onako raspalije restorane. ja znam dva da su tog tipa, jedan je u južnom blizu komande, drugi kod mog faksa u bulevaru oslobođenja. oba su onako birtije sa mrvama po stolu, flekama na stonjacima i masnim karanfidlima. hrana baš i nije pet zvezdica al dobiješ je dosta i uglavnom je ukusna. dnevni meni fazon, čorba, neke ćufte ili gulaš, slatica i neka bajata baklava i bokal vode. od 300 do 400 dinara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...