Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Moze malo pomoc,  ne mogu nigde da iskopam konkretan info. Treba da prenesem auto na sebe,  tj odradjeno je sve, i ugovor i ovlascenje i podnet zahtev za prenos,  ali nisam uplatio u onom roku od 15 dana. E sad,  u tom nalogu pise da ako se prekoraci rok ide kamata 5%. Jel to jedini problem, ili ce sutra kad im odnesem uplatnicu,  cike iz poreske da mi se najebu keve?

Moze malo pomoc,  ne mogu nigde da iskopam konkretan info. Treba da prenesem auto na sebe,  tj odradjeno je sve, i ugovor i ovlascenje i podnet zahtev za prenos,  ali nisam uplatio u onom roku od 15 dana. E sad,  u tom nalogu pise da ako se prekoraci rok ide kamata 5%. Jel to jedini problem, ili ce sutra kad im odnesem uplatnicu,  cike iz poreske da mi se najebu keve?

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2016 at 5:47 PM, Dandy said:

Meni je žao što ove mlade generacije neće nikada iskusiti kako su izgledale konferencije na Sezamu i prvi forumi kada je WWW tek zaživeo.
Tada ti je bila potrebna određena doza inteligencije da bi umeo da koristiš računar, modem i ostalo i da bi zapravo shvatio vrednost tog vida komunikacije.
Diskusije su imale težinu i mogao si da pročitaš i saznaš mnogo pametnih stvari, a kada si pitao nešto, uvek se našao barem neko da ti da koristan odgovor.

Fora je što je davnih dana računar bio retkost i nalazio se u domovima samo onih kojima je baš bio potrebani ili su bili u materiji. Ili ako baš nije bio potreban nego su ga imali "da se hvale" svakako nisu znali dalje od toga da puste pasijans. I taj početni filter je bio dovoljan makar u određenoj meri. Da se razumemo i tad je bilo trolova samo se nisu tako zvali, ali je bilo daleko od toga da baš svako u zemlji (a podsetiću srbija ima neki užasno veliki prosek korisnika FB u odnosu na broj stanovnika, tipa u top3 zemlje smo na svetu :)) što kaže da ogroman broj ljudi može da napiše šta mu je na pameti.

On 10/17/2016 at 6:31 PM, Orange said:

Eh to zlatno vreme telneta.. dialup je bio na sat, a za kacenje na sezam  je postojala neka DOS aplikacija koju je, cini mi se, napisao zzivotic tada, da se nakacis na telnet, skines sve nove poruke i diskonektujes se da ne trosis dialup vreme. ehh

ta aplikacija je bila kao da te neko posle deset godina tamnice pusti na slobodu :))

Link to comment
Share on other sites

Проклетство бесплатне подршке. Маса се форума претвори у то. Сећам се форума на сајту

tweakguides

који је био замишљен да се води зрела и озбиљна дискусија о рачунарским технологијама, да се рогобатно изразим, и који је имао и систем представљања где корисник пише ко је, шта је, и како мисли да допринесе квалитету на форуму, а старији форумаши коментаришу и служе као први филтер. Угасио се релативно брзо након што је отворен. Није ишло.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Forum ima bukvalno najbolji unread content ikada, kad udjem na podforum da proverim da nije nesto propustio imam bukvalno zilion neprocitanih topika, hoce li uskoro ssd?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

treba fabrički ugrađivati exploziv u kola koji se detonira ako smotaš volan bez da si dao migavac

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...