Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Imam zanimljiv obrt - mašina za sudove nakačena na istu tu slavinu radi ?! tj. vidim da normalno "vuče vodu" i ne prijavljuje da je nema, opere normalno sudove, nema različitog zvuka.

Palo mi je napamet da se samo začepila slavina, ali nema ničega u njoj, skinuo sam je, jedino ako se nije zapušilo u tih 2-3cm raspona između konektora za vodu za mašinu za sudove i tog ispusta na slavini, kako god da se stručno zove.

Saga se nastavlja!

Link to comment
Share on other sites

Kako ti je palo na pamet da upališ mašinu a znaš da nemaš vode lol

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, shw. said:

Kako ti je palo na pamet da upališ mašinu a znaš da nemaš vode lol

pa tako što kad sam je povezivao, bio je neki "čep" koji mora da se skine sa cevi u zidu i onda mašina krene da radi i posle 5 sec prijavi da nema vode i prestane da radi. i rek'o, daj da probam, čuću odmah ako ne ulazi voda ili će mašina sama da prijavi da nema vode i to je to - neće sigurno da "pere sudove na suvo" :)

Link to comment
Share on other sites

Moguce da ti je grunuo kamenac kad je dosla voda i zapusio svasta nesto, meni je tako sad skoro nestala voda 2 puta u jednom danu, drugi put kad je dosla, masina za sudove, vodokotlic i slavina u kupatilu nisu radili, sva sreca pa imam nekog lokalnog majstora koji za jako sitne pare dolazi po kucama i opravlja slicne stvari.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

ah, to bi ponešto objasnilo, ali je taj "shopping dan", nisam imao pojma.

još uvek se sećam kad sam isto tako morao da odem da kupim neki adapter za komp 31.12. pre x godina i naravno u to vreme je radio samo delta city (do 20h valjda na novu godinu) - ono nije moglo da se prođe a parkirao sam se kod super vera otpr :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Orange said:

Po drugi  put za par meseci da nalecem na random raspravu na netu o tome da li je zemlja okrugla ili ravna ploca!!

koji q, sta se to desava ljudima u glavama, nedostatak osnovnog obrazvovanja ili teske droge/religije, wtf?!

das mentolu koji je ponavljao drugi razred osnovne tri puta internet, i ideju da njegovo misljenje ima tezinu (a internet je to doneo danas svakome) i dobijes to

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Orange said:

Po drugi  put za par meseci da nalecem na random raspravu na netu o tome da li je zemlja okrugla ili ravna ploca!!

koji q, sta se to desava ljudima u glavama, nedostatak osnovnog obrazvovanja ili teske droge/religije, wtf?!

ima negde ona "izjava" sad nije ni važno čija i kako tačno ide, tipa "i mi smo u naše vreme lupali i radili gluposti, ali nije bilo tehnologije koja bi to ovekovečila".

Link to comment
Share on other sites

Meni je žao što ove mlade generacije neće nikada iskusiti kako su izgledale konferencije na Sezamu i prvi forumi kada je WWW tek zaživeo.
Tada ti je bila potrebna određena doza inteligencije da bi umeo da koristiš računar, modem i ostalo i da bi zapravo shvatio vrednost tog vida komunikacije.
Diskusije su imale težinu i mogao si da pročitaš i saznaš mnogo pametnih stvari, a kada si pitao nešto, uvek se našao barem neko da ti da koristan odgovor.

Sada je barem 95% stvari na netu šum....

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Eh to zlatno vreme telneta.. dialup je bio na sat, a za kacenje na sezam  je postojala neka DOS aplikacija koju je, cini mi se, napisao zzivotic tada, da se nakacis na telnet, skines sve nove poruke i diskonektujes se da ne trosis dialup vreme. ehh

Edited by Orange
Link to comment
Share on other sites

buraz i ja smo prvih 10 sati neta, koji nam je ujak uplatio slupali na četu... koji je to meni šok bio tad.

:)

kšššššbzzzzijuuuuubrrrrrrrklik

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...