Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, Lucky said:

gekon.PNG

upao mi neki gekon / guster preko terase - nisam znao da toga ima kod nas - kapiram da je ok ako ga pustim nazad u travu ispred kuce ili tako nesto ... ?

Ti mali drugari imaju koloniju u tazbini dole na primorju - jedu bube po celu noć vredno :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

pitanje je ti je na nivou "jel zna neko koliko se kreću cene automobila?"

fb stranicu verovatno možeš kupiti za 50, za 500, za 5000, za 50.000 EUR, a možeš i da napraviš svoju za 0 maraka i da radiš na konentu, a novac da uložiš u RIČ

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Shekk said:

Ti mali drugari imaju koloniju u tazbini dole na primorju - jedu bube po celu noć vredno :)

Znam, ali nekako mi nije delovala realno priča da ostane u stanu, mislim da bi umro od gladi da ne pričam što bi se isprepadao od koječega.

Tako da sam ga nazvao Božidar, malo smo se podružili pa sam ga pustio nazad u travu ispred kuće sinoć, idealno vreme da nađe nešto da prezalogaji. 

Posle sam čitao na netu da ti gekoni (doduše ne verujem baš ovaj "model" ali oni što su kao kućni ljubimci) nauče miris vlasnika i znaju da ga prepoznaju i dođi do njega - krejzi šit.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, togFU said:

pitanje je ti je na nivou "jel zna neko koliko se kreću cene automobila?"

fb stranicu verovatno možeš kupiti za 50, za 500, za 5000, za 50.000 EUR, a možeš i da napraviš svoju za 0 maraka i da radiš na konentu, a novac da uložiš u RIČ

Imam ja neku stranicu od 35k lajkova , nude mi likovi da je prodam pa zato pitam :)

Edited by konfuzni

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...