Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@mohr

istina je da ne bi zaziveo da nije vestacki proguran, ali bi isto tako umro da je ostao sranje umesto sto je postao odlicna igra. ali dobro, to ste ti i ostali srbi koji idu u igraone i igraju 1.6 na publicu i samo seru :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i dada poznavanje dote i csa mi se na kraju isplatilo... dobih posao!!!

e sad imam jedno pitanje. na intervjuu sam rekao da mogu da pocnem pocetkom avgusta ne potvrdivsi tacan datum, naravno da sad kad su me primili pitaju da pocnem od 1og... obzirom da imam obaveza prema sadasnjoj firmi (koja je njhova cerka firma) do 4og zanima me kako na fin nacin da ih pitam da li je moguce poceti 10og?

ja imam u glavi sta bih napisao, ali ne znam koliko bi to bilo profesionalno sroceno pa resih da pitam za savet... 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mncu said:

sta znaci imas obavezu do 4? ugovor ti je do tada ili si dao otkaz pa imas onaj zakonski rok do tada?

nisam vezan ugovorom, treba da radim za njih na severu nemacke par dana i onda 4og letim za Beograd. 

 

ps. karte i smestaj sam kupio jos pocetkom juna

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2016 at 2:07 PM, Sa1Nt said:

lesko, kakav crni aTTaX, se ti drogirash? :D ti nisu ni top30 ako uopste postoje :D a SK nije ukr'o ekipu nego je brazilcima zinulo dupe za pare pa potpisali ugovor pre nego sto im je istekao sa luminositijem :D plus, SK je imao vec ekipu pre njih (Dance i to par njih koji su iz 1.6) :)

a inferno su izbacili iz map poola za turnire jer ce da je reworkuju (prevod: usrace je kao sto su usrali nuke) :D

Aj opet procitaj sta sam napisao za Attax. :)

A za SK si u sustini u pravu, Brazilci su hteli da naplate to sto su napravili, jedino sto znam da je SK prisao direktno igracima (sto je navodno "zabranjeno"), a ne organizaciji.
Sad ne znam da li tu ima elemenata za tuzbu od strane Luminositija, nisam siguran kako to tacno funkcionise, ali cim se to vise ne pominje previse, znaci da ce proci bez vece prasine.

A ne bih se slozio za Nuke i Inferno. Mislim da su malo izbalansirali Nuke, sto im je bio i cilj. Inferno mora da se doradjuje, jer postoje 3 strane za napad (banana, mid i kuca). Cim dorade to, mislim da je sledeca Cobble. Generalno je sjajno to sto rade, jer stalno ubacuju nesto novo, igra se menja, to doprinosi dinamici i konstantnom potrebom za vezbanjem, taktiziranjem, itd.

@Fata koja firma je u pitanju? :)

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fato napisi tako je kako je, nadas se da nije problem da pocnes cim se vratis sa neodloznog puta. Sigurno te nece smoriti zbog toga. Kad krenes da radis prvih tri meseca se trudi najvise od svih, prvi na posao, poslednji kuci i btk posle. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...