Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

7 minutes ago, Veljok said:

Pa devojka je bacila casu tolko jako, i ona je najv udarila u nogu od stola, i jedan projektil se direx zaleteo u moju nogu :) fala bogu nisu pogedjene tetive, vene i sl...

ako je namerno razbila casu i pritom rasekla tebe, trebalo je da je isamaras.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Vlada_ said:

najv brt.

jel si nosio starke? :)

što je najgore nosio jake patike, ništa nešto pretanko, i opet....

4 hours ago, mncu said:

ako je namerno razbila casu i pritom rasekla tebe, trebalo je da je isamaras.

pa namerno.... nisam imao vremena za to, samo sam stigao da joj kažem "si ti normalna" i osetio čudan bol u stopalu, i odma otišo da vidim šta je...

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2016 at 2:08 PM, kruko said:

Dok god klikćeš na njih

Slazem se naravno, ali tu je i prvi deo mog pitanja. Ne bih da zvucim u "paranoicno samo u Srbji" fazonu, jer je tacno da mediji pumpaju ovakve vesti  i doprinose tom osecaju. Ali takodje je tacno da se ovakve i slicne stvari kod nas desavaju svaki dan bukvalno. Sad cete reci kako eto i u Americi/Evropi svaki dan bude neki monstruozan zlocin. Ali Amerika i EU imaju sto puta vise stanovnika od Srbije, a ne bih bas rekao da su tamo ovakvi zlocini 100 puta cesci. Mozda gresim, sigurno negde moze da se nadje podatak o broju zlocina ove vrste na milion stanovnika po drzavama recimo. Kapiram da nismo gori od nekih banana drzava, ali mislim da smo pri dnu te liste. Deluje zaista kao da je neki djavo usao u ljude ovde, da li zbog nemastine, ratova, sankcija, svog sranja, ali mnogo ljudi je otislo u debelu sifru.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nije nego zatо što smo se odrekli gospoda, pa je kao što si napisao "đavo ušao u ljude".
Trebamo se svi vratiti gospodu nameš i vjeri našoj, i sve će nam onda krenuti po planu gospodnjem. Ni amerika ni bilo koja druga zla sila ne može protiv Srbina kad je Srbin uz gospoda.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Dule_smor said:

Slazem se naravno, ali tu je i prvi deo mog pitanja. Ne bih da zvucim u "paranoicno samo u Srbji" fazonu, jer je tacno da mediji pumpaju ovakve vesti  i doprinose tom osecaju. Ali takodje je tacno da se ovakve i slicne stvari kod nas desavaju svaki dan bukvalno. Sad cete reci kako eto i u Americi/Evropi svaki dan bude neki monstruozan zlocin. Ali Amerika i EU imaju sto puta vise stanovnika od Srbije, a ne bih bas rekao da su tamo ovakvi zlocini 100 puta cesci. Mozda gresim, sigurno negde moze da se nadje podatak o broju zlocina ove vrste na milion stanovnika po drzavama recimo. Kapiram da nismo gori od nekih banana drzava, ali mislim da smo pri dnu te liste. Deluje zaista kao da je neki djavo usao u ljude ovde, da li zbog nemastine, ratova, sankcija, svog sranja, ali mnogo ljudi je otislo u debelu sifru.

Mislim da je problem u tome što ne pratiš istim intenzitetom vesti iz svih drugih zemalja koliko one u Srbiji, što je logično. Osim kada ne dođe neki baš ekstrem poput ubistva u gej klubu ili šta god, to ne dođe do tebe. Prilično sam siguran da ćeš sličan odnos broj stanovnika / broj ubistava naći i na primer u slovačkoj ili mađarskoj ili šta god.

Verovatno i deo ovoga što si napisao sa ratovima itd stoji, ali sa druge strane, nisu samo ratovi triggeri za takve stvari.

Link to comment
Share on other sites

Juče dobijem mail "hvala vam što koristite dropbox! 50gb koje ste dobili kupovinom telefona pre dve godine je poz, imate dva meseca, a onda vas vraćamo na staro". Ubacim u podsetnik da prebacim sve na onedrive jer tamo imam najviše mesta, jutros dobijam mail "hvala vam što koristite onedrive! Više nemate 25gb već 5gb, imate dva meseca..."

WTF, bogovi interneta oprostite ako sam zgrešio!

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...