Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jbt ljudi, ovde ima sve vise porodicnih ljudi, zhena deca ovo ono, domacinstva, trosi se mesecno pravo bogatstvo na osnovne zivotne potrebe po ovim nasim lopovskim prodavnicama....  Hajde da organizujemo neku (manje vishe)  redovnu TURU ZA SEGEDIN, fazon 1 auto 3 osobe, ode se lepo jednom u 2 meseca tamo u ona dva Trzna Centra gde nema sta nema, carski izbor a cene rulaju, kvalitet robe ne moze da bude nizhi nego kod nas, samo obrnuto...... I lepo kad se stavi na papir ceo trosak za put ja kapiram da se itekako isplati napuniti auto do jebenog krova tamo i izdeliti trosak puta na 3cu npr....

Evo ja cim se sredim od nove godine (februar) planiram jebeno da zapucavam redovno gore po SVE sto mi treba, od klope do Ikea sitnica....

ikea je u budimpesti nema u segedinu. Jeftinije je, ali ne toliko da se cimaju ljudi. Kad sam bio klinac to sam radio ali vise radi avanture i pik kobaje heheeh.

Nego jel to najavljuješ svijanje porodičnog gnjezda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nikome ko ide u nabavku ne prave pitanje kad se unosi roba u Srbiju. Naravno, ko ide komercijalno da dovlachi kamion robe ili TV-e i sl tehniku taj svakako ima
coveka na carini, bas kao ovaj ludak sa Kupujem-Prodajem (Fantasteriffic se valjda potpisuje)  sto donosi hardver svake nedelje (sabija sa cenama).....  

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jbt ljudi, ovde ima sve vise porodicnih ljudi, zhena deca ovo ono, domacinstva, trosi se mesecno pravo bogatstvo na osnovne zivotne potrebe po ovim nasim lopovskim prodavnicama....  Hajde da organizujemo neku (manje vishe)  redovnu TURU ZA SEGEDIN, fazon 1 auto 3 osobe, ode se lepo jednom u 2 meseca tamo u ona dva Trzna Centra gde nema sta nema, carski izbor a cene rulaju, kvalitet robe ne moze da bude nizhi nego kod nas, samo obrnuto...... I lepo kad se stavi na papir ceo trosak za put ja kapiram da se itekako isplati napuniti auto do jebenog krova tamo i izdeliti trosak puta na 3cu npr....

Evo ja cim se sredim od nove godine (februar) planiram jebeno da zapucavam redovno gore po SVE sto mi treba, od klope do Ikea sitnica....

ne znam o čemu pričaš, ima jeftinije robe, kada gledaš tu kao hrana, hemija, etc, ali mislim da se nikako ne isplati ići samo po to - nije toliko dramatična razlika. Kul je kad ideš u Segedin ovako (u akvapark, na szin ili šta god) pa svrneš tamo i pokupuješ. Možda se varam ali ovako je bilo kad sam poslednja dva-tri puta čekirao što po povratku iz Segedina što u Budimpešti.

Ima doduše onaj neki hipermarket ili šta god na prelazu al' nije na tom ka segedinu nego tamo levo, stade mi mozak kako se zove, tu kao može da se ode u jeftiniju kupovinu ali je roba na fazon 365 i k plus.

Link to comment
Share on other sites

zabranio je na koncertu u beogradu unosenje zastava, da ne bi dosao u situaciju da mu neko baci srpsku zastavu i da mora da je dize / siri / sta god s njom uglavnom rade izvodjaci na koncertima kad se to desi

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

јадни мали балија... мрска му оцила и тробојка, али не и милиони динарчића за уњкаво пренемагање севдах попа.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Igore je l' si primetio kako nigger vesto izbegava pitanja da li se zeni i da li pravi dete


Sve mi to sumnjivo


Sta je sledece, vudica da se veri?

igor stankovic has joind facebook

nepostojano e

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Igore je l' si primetio kako nigger vesto izbegava pitanja da li se zeni i da li pravi dete


Sve mi to sumnjivo


Sta je sledece, vudica da se veri?

 

Quick! To the Troll-mobile!  :D 

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/p720x720/11742820_10206785701656483_2088623969881872299_n.jpg?oh=2b66a01fa1c5e83ac01ca6effe1755ed&oe=56BA1CCF

 

 

  • Upvote (+1) 1

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Opet ja smaram sa krevetima i dusecima ovde posto mi togfu ne odgovara na poruku. Elem resio sam da uzmem drveni krevet sa ravnom plocom dole, dimenzija 200x120. Pa sta mislite o ovim matisan dusecima tih dimenzija, vidim da su dosta jeftiniji od dormeo, a isto imaju memorijsku penu i ta sranja. Evo i Dormeo za poredjenje pa dajte neka svoja iskustva ako ih imate.

http://www.matis.rs/namestaj/duseci-sa-penastim-jezgrom
http://www.dormeo.rs/duseci/

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...