Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel moguće da smo postali tolike pičke da nas matorci iz žardinjere maltretiraju? Gledam snimak iz savamale i ono dođe mi da uzmem štanglu i da opeglam žardinjerca koji govori postupak počeo. Pa jebote ja sam sa 22 išao na jebene interventne, a danas jebena žardinjerija maltretira. Pu bre jebem ti ljude

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

 

Jel moguće da smo postali tolike pičke da nas matorci iz žardinjere maltretiraju? Gledam snimak iz savamale i ono dođe mi da uzmem štanglu i da opeglam žardinjerca koji govori postupak počeo. Pa jebote ja sam sa 22 išao na jebene interventne, a danas jebena žardinjerija maltretira. Pu bre jebem ti ljude

oslabile ruke... 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

da ne bude da te samo trolujem, skoro sam uzimao dušek za gajbu, pa da podelim iskustva.

krevet je meni najbitniji komad nameštaja pa mi nije jasno zašto nećeš da se iscimaš. dođi do beograda, lezi na par dušeka, odaberi, pa im doplati prevoz do smedereva, ili angažuj nekog prevoznika da ti to dotera.

strani proizvođači su ili shit ili jako skupi, tako da sam gledao samo domaće proizvode. postoje varijante sa žičanim jezgrom i nekakvim sunđerima i tkaninama preko, varijante od memorijske pene i kombinacije ta dva. čista memorijska pena je jako tvrda, pa sam se opredelio za kombinaciju - žičano jezgro u sredini, oko njega memorijska pena. 

kada biraš jezgro, treba da bude sa nekakvim mikrodžepovima? nemam pojma, mikro-nešto.

ima nekoliko fabrika ali je na kraju izbor spao na bonneli (http://www.bonneli.rs/ ). od njih inače drugi domaći proizvođači kupuju žičana jezgra pa dalje šiju ono što ide okolo, tako da nema neke razlike bar što se toga tiče. imaju sve žive dimenzije (ja uzeh 200x180 bmk), više modela, i uglavnom ih ne lageruju nego moraš da poručiš pa tek onda krenu da prave.

i još nešto, ne uzimaj dušek koji ima zimsku i letnju stranu, ta zimska je toliko topla da je nikad nećeš koristiti osim ako ne spavaš u štenari.

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da kucam opširno, samo ću skrenuti pažnju na ovo

"čista memorijska pena je jako tvrda" - ovo je netačno, naprotiv, ne postoji dušek od čiste memorijske pene, jer bi to bilo premekano i bukvalno bi toliko propao u dušek da bi jedva ustao :D očigledno si mislio na nešto drugo, verovatno na poliuretansku penu.

Isto tako letvice su jako bitne radi prozračnosti dušeka, ravna ploča je smrt za dušek. ploča sa rupama je nešto između, ali letvice su ipak najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...