Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel menja EasyJet cene letove random u toku dana kao i WizzAir ili imaju neku drugachiji princip?

 

čitao sam neki članak, pa ako on laže ... ali menjaju po koječemu - i doba dana i zona i da li si već bio na sajtu i slične gluposti.

Link to comment
Share on other sites

čitao sam neki članak, pa ako on laže ... ali menjaju po koječemu - i doba dana i zona i da li si već bio na sajtu i slične gluposti.

 

Te algoritme imaju svi i to odavno. Gledaju zemlju iz koje dolazis, koliko dana je razlika izmedju dolaska i odlaska pa tako naplate 20% vise ako vide da idete na samo 2-3 dana i to rade sve avio kompanije nevezano za EasyJet ili Wizzair. Banditi teski :)

Link to comment
Share on other sites

Није за топик, па да питам овде. Зна ли неко пар ПС3 екслузива које су вредне играња? Знам за Shadow of the Colossus, Ico, Demon Souls, Last of us. Има ли још нешто да вреди, а да нема на компу?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Na prvu loptu - Uncharted 1, 2 i 3, obavezno i Journey. Ne znam kakav te tip igara interesuje, pa u tom slučaju i God of War (svi delovi) i Little Big planet mogu da upadnu u priču.

 

Na drugu loptu, Gran Turismo, Heavy Rain, Infamous.

 

Slobodno preskoči Resistance i Killzone :)

 

edit: eh da i heavenly sword, fina igra sa početka ps3ke.

Link to comment
Share on other sites

Хвала Лаки :)

God of War звучи занимљиво. Little Big planet, Heavy Rain и Journey такође. За Uncharted сам чуо да људи хвале, али нисам ни видео никада како изгледа. Платформа, авантура или ајде нешто са логичким смицалицама. Избирљивији сам код акција: соулс игре ми се допадају, али нисам сигуран за Infamous.

 

Едит:

Хорор, типа Резидент И, или Сајлент Хил увек добродошли.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko do kada je "otvoren" Lido tj do kada dozvoljavaju prelazak pontonskog mosta? Hteo bi da odem danas posle 21h da izblejim tamo sa nekim drushtvom a nemamo pojma da li uopshte tada moze da se predje ponton i do kad bi morali da se vratimo?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Хвала Лаки :)

God of War звучи занимљиво. Little Big planet, Heavy Rain и Journey такође. За Uncharted сам чуо да људи хвале, али нисам ни видео никада како изгледа. Платформа, авантура или ајде нешто са логичким смицалицама. Избирљивији сам код акција: соулс игре ми се допадају, али нисам сигуран за Infamous.

 

Едит:

Хорор, типа Резидент И, или Сајлент Хил увек добродошли.

 

Ako u'vatiš da igraš Uncharted i The last of us, dovoljno češ se "zabaviti" za sve to slobodno vreme koje si isplanirao.

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko do kada je "otvoren" Lido tj do kada dozvoljavaju prelazak pontonskog mosta? Hteo bi da odem danas posle 21h da izblejim tamo sa nekim drushtvom a nemamo pojma da li uopshte tada moze da se predje ponton i do kad bi morali da se vratimo?

Mislim da vam neće dati da pređete ponton posle 21h, ali možeš da probaš da platite liku sa čamcem da vas preveze i da vas usere da vas ne vide vojnici ili da vas ne smaraju. :) Čini mi se da je do 20h dozvoljeno, ali opet to nikad nije fiksno svake godine.

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

što se tiče low cost (a i regularnih) kompanija, obavezno iz private prozora gledajte cene, prate govna koliko si puta gledao cene za neki let i u određenom trenutku podignu ne bi li te zajebali

Link to comment
Share on other sites

kad smo već kod low cost letenja, jednom sam uzimao karte za nas više i wizzair mi je preračunao da je jeftinije da uplatim onaj wizz club na godinu dana i uzmem karte sa popustom nego da plaćam punu cenu karata. ja uplatio i od tada kad god sam proveravao cene letova preko mobilne aplikacije u roku od 7 dana su mi stizala obaveštenja "ako danas kupite kartu za lokaciju xxx dobijate +20% popusta na wizz club cenu". tako da ko je u fazonu da čeka i može da kupuje karte na taj način, pritom putuje često, isplati mu se da uplati tu članarinu.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

kad smo već kod low cost letenja, jednom sam uzimao karte za nas više i wizzair mi je preračunao da je jeftinije da uplatim onaj wizz club na godinu dana i uzmem karte sa popustom nego da plaćam punu cenu karata. ja uplatio i od tada kad god sam proveravao cene letova preko mobilne aplikacije u roku od 7 dana su mi stizala obaveštenja "ako danas kupite kartu za lokaciju xxx dobijate +20% popusta na wizz club cenu". tako da ko je u fazonu da čeka i može da kupuje karte na taj način, pritom putuje često, isplati mu se da uplati tu članarinu.

 

+1, tako sam davnih dana kupovao karte mislim za SWE. 

 

Inače taj wizz klub se isplati već za dva putovanja čak i kad nemaju tako neki kul popust, a reeeelativno često imaju i one 2 za 1 akcije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...