Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Posle više godina pažnje konačno i ja ispustih telefon, Huawei/Honor 9X Lite onaj što sam preporučivao kao best buy do 150e, leteo je dobrih metar iz ruku uvis, pa pao na pločicu i skotrljao se niz stepenice direktno na ekran.

Bio sam siguran da je to kraj, ZNAM da bi i bio kraj da je Samsung ili iPhone, ovako sam samo obrisao prašinu sa njega i zvao neke keramičare da dođu sutra, ali čisto sumnjam da ovoj pločici ima spasa, iskreno.

Šalu na stranu, i nije što sam njih najviše i popravljao i prodavao i najviše na njima zaradio, ali stvarno ovakve telefone niko nije pravio, i verovatno i neće više nikad

IMG_20210827_224721.thumb.jpg.7c4a2aad9c59f1088ef36e16b5bcac8a.jpg

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Samsun s5 mi je padao godinama xyz puta, sedao sam na njega sa 100 kg dok mi je u zadnjem dzepu, nikad mu nista nije falilo dok nije pao sa bas vece visine i bez ikakvih ostecenja, crkla je samo kamera i to obicna, prednja radi i dalje, s20 FE koristim od pocetka godine i pao mi je takodje xyz puta, za sad nista, cisto da ne bude da je Samsung "Skvishi" 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, absolute said:

Au...pojedoh celu dinju :c

bolje nego celu lubenaju, onda posle mrzim sebe narednih dva sata :))

11 hours ago, millanče said:

Bio sam siguran da je to kraj, ZNAM da bi i bio kraj da je Samsung ili iPhone, ovako sam samo obrisao prašinu sa njega i zvao neke keramičare da dođu sutra, ali čisto sumnjam da ovoj pločici ima spasa, iskreno.

u odbranu iphonea, pa mi je iz ruke više puta nego što bih želeo da priznam, iz nekih potpuno nebuloznih situacija i svaki put sam mislio da je ded, međtuim evo drži se i dalje, valjda neću da ga ureknem! Doduše redovno kad mi padne pukne ona plastična zaštita za ekran što stavljam, ne znam kako se to desi, ali telefon se drži.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

bolje nego celu lubenaju, onda posle mrzim sebe narednih dva sata :))

u odbranu iphonea, pa mi je iz ruke više puta nego što bih želeo da priznam, iz nekih potpuno nebuloznih situacija i svaki put sam mislio da je ded, međtuim evo drži se i dalje, valjda neću da ga ureknem! Doduše redovno kad mi padne pukne ona plastična zaštita za ekran što stavljam, ne znam kako se to desi, ali telefon se drži.

But does it break pločica? 🙂

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Izlazim na autoput, sve blokirano u oba smera, nemam pojma šta se događa.

Na radiju idu vesti "prevrnuo se kamion kod hitne pomoći iz pravca novog beograda ali saobraćaj funkcioniše".

ono, ne mož' napred, ne mož' nazad, ajd' nekako se ide iz pravca Niša, ali u kontra smeru red automobila do zmajeve pumpe.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vodim ćerku kod logopeda ugrad više puta nedeljno pa se svačeg nagledam, ali danas je naročiti hit - video sam grupu nekih klinaca, rekao bih da su tu 18-20 godina (muških i ženskih), svi do jednog u crnini ali je fora što su u nekim Karl Lagerfeld trenerkama, ne znam šta je ono, kao neki unholy krosover dizelaštva i gotika. Je l neko u toku sa tim supkulturnim tripovima, o čemu se radi (ili su samo drogoši)?

Link to comment
Share on other sites

svaka generacija je retardirana u tim godinama na svoj nacin, ali ove nove tiktok youtube generacije imaju tu specificnu dozu autizma i socijalne retardiranosti i ocigledan nedostatak figura u odrastanju koja ce da im zalepi cigansku kad krenu da vilene

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...