Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

17 hours ago, beba isus said:

luki gdi je rur novogodisnja igra?

bila, propustio si ... i to ne samo jedna 😞 Ali nema veze biće još jedna sad oko Božića opet!

Ne znam da li ste bili vredni kao predsednik:
 

Quote

 

Председник Србије Александар Вучић отворио је јутрос, нешто после шест сати, у Госпођинцима код Жабља, нови гасовод у Србији, Балкански ток, од бугарске до мађарске границе. Вучић је најавио да ће за 10 или 15 дана, бити изнети предлози за значајно снижење цене прикључка на гас за домаћинства у Србији.


 

ali i ako niste, srećna nova godina i zdravlja pre svega!

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Debeli said:

па наравно да их заболе. једна је КП Кине...

živo me zanima dalji razvoj pošto ne vidim puno opcija od a) ne pojavi se više nikad b) pojavi se i kao "e sori bio sam na pustom ostrvu bez struje i kontakta sa spoljnim svetom" kao ona epizoda black mirrora sa onim iz veselih sedamdesetih 🙂

Jutros izlazim iz kuće, sija sunce, temperatura kao rano proleće 🙂

Link to comment
Share on other sites

mid range bluetooth bubice, da li ici na xiaomi (lupam, bacio sam pogled samo na sajt gigatrona) ili na airpods replike, zna li iko? ranije ne bih ni pomisljao na bilo kakve kopije, ali sam promenio misljenje nakon iskustva sa npr. replikom masinice za kosu koja je 12 puta bolja od bilo koje masinice koja se moze naci u nasim radnjama u tom cenovnom rangu.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlada_ said:

mid range bluetooth bubice, da li ici na xiaomi (lupam, bacio sam pogled samo na sajt gigatrona) ili na airpods replike, zna li iko? ranije ne bih ni pomisljao na bilo kakve kopije, ali sam promenio misljenje nakon iskustva sa npr. replikom masinice za kosu koja je 12 puta bolja od bilo koje masinice koja se moze naci u nasim radnjama u tom cenovnom rangu.

vot? 'de može zvuk na bilo kojoj replici da bude iole normalan u odnosu na xiaomi/apple a da ne pričamo neke stvarno kvalitetne brendove, šta je sa tobom 🙂 ne znam oko konektivnosti i kako to ide, dal drže konekcije i pucaju itd, ne koristim android, deluje da pitaš za android.

a na tradicionalno pitanje oko mašinice za kosu verovatno nisi probao moser ili wahl! tipa 4000 dinara koštaju i kidaju.

Link to comment
Share on other sites

pitam za iphone, ali necu da dajem 150e na bubice stvarno. 

imao sam isti stav prema replikama bilo cega, ali reko' da pitam za svaki slucaj. 

a i znam tradicionalan odgovor na pitanje o masinicama, i radnju kod dusanovacke poste itd itd, sve sam probao, sigurno nisam doneo sud koristeci masinice od soma iz lidla. 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Vlada_ said:

pitam za iphone, ali necu da dajem 150e na bubice stvarno. 

imao sam isti stav prema replikama bilo cega, ali reko' da pitam za svaki slucaj. 

a i znam tradicionalan odgovor na pitanje o masinicama, i radnju kod dusanovacke poste itd itd, sve sam probao, sigurno nisam doneo sud koristeci masinice od soma iz lidla. 

pa daj koja je ta soc mašinica idem sutra da je kupim pošto košta manje od 3000 dinara, neću da propadnem!

a za slušalice, ako ti soc replike odgovaraju ne znam šta bih ti kazao onda dalje, ja sam probao nekoliko od ovih standardnih modela, nisam probao replike moram biti iskren, i na kraju sebi uzeo airpods, obične, ne pro, pro su em čudnijeg oblika em ispadaju iz ušiju, ne treba mi noise cancel, i blesavo se vade iz kutije i kutija je velika 🙂 ove obične su taman kako treba a prosto ceo set "featura" mi je ok u apple izvedbi u odnosu na konkurenciju, između ostalog ne ispadaju iz ušiju ali to je već individualni problem. kvalitet zvuka je sasvim korektan ne i vrhunski naravno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...