Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sam prosle godine opremao kucu, bukvalno sve posto sam imao nista i na nagovor drugarice koja godinama radi u gigatronu sam uzeo sve Beko (ne u gigatronu, skupi su)...po njenom iskustvu od tih ne-premium brendova se pokazao najbolje, kaze da je best buy

Premalo vremena je proslo, ali otkud znam, jebem li ga, radi sve za sada kako treba, ni najmanji problem ni sa cim nisam imao, mada verujem da nema tu nekih drasticnih razlika

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

baci pogled na ove radnje sa ostecenom robom inace. mozes da zakacis po dosta manjoj ceni frizider koji s jedne strane ima potpuno beznacajno ulubljenje od par centimetara duzine i slicno.

  • Like +1 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2020 at 1:29 PM, Debeli said:

grozota.

spas je u uvođenju RTB1 i RTB2, kao nekad, prvo Jutarnji program sa nekim ko zna da priča srpski jezik, onda Znanje - imanje, par serija i filmova tipa Balkanske međa, Deca Kozare i Heroji sa Košara, Dozvolite da se obratimo, Lajmet u 1 popodne, TVNS vesti u 5, Slagalica, crtać u 7 i 15 i neka Dušanka Kalanj da pročita vesti u Dnevniku, posle neki filmić sa Zapada ali ne treš, nego recimo tipa fon Trir, ili serijal Belmondoa, pa sutra neki Kurosava, i u 11 Bože pravde i na spavanje. na RTB2 prenos Skupštine ako je ima, a ako nema, red Cuneta Gojkovića, red Mokranjca, u 8 uveče uključenje u Sputnjik vesti, neki visokobudžetni hit aktuelni film, Bože pravde i spavanje. posle 20 godina otvoriti i Treći kanal za omladinu.

I zimski bioskop za raspust - imamo ja i rts jos nerasciscenih racuna i neispunjeni zelja!

  • Like +1 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Тренутно је лакше пронаћи грам некрштене колумбијске коке него купити базен за двориште

и две смрти продавцима који држе оглас активан на КП а роба им је распродата/није на стању када назовеш

Link to comment
Share on other sites

On 7/27/2020 at 11:33 PM, manson said:

Jedno pitanje za domaćine 🙂

treba mi neki frižider/zamrzivač kombo, da li ovi na sprat ili side by side, nije baš toliko bitno, ali šta da gledam, gorenje, vox, tesla, valja to čemu? Ne bih baš davao više za bosch, lg i tako to, ako ne mora 🙂

pa side-by-side ne možeš da ubaciš ako nemaš dovoljno prostora a i vodi računa da su kod njih dosta uski ti otvori za ubacivanje stvari. 

Naravno zamrzivač dole a frižider gore.

Ja bih gledao no-frost tj. ove koji ne lede, pa koji nađeš u tom cenovnom rangu za koji bi da se otvoriš, mislim da ih imaju i svi ti. Od ovih pomenutih ja bih išao na gorenje iako sa njima imam neka loša iskustva u domenu drugih proizvoda, ne frižidera, ali ako mi je alternativa vox ili tesla, išao bih na kao ipak malo više proverenu opciju.

19 hours ago, deK!sa said:

Тренутно је лакше пронаћи грам некрштене колумбијске коке него купити базен за двориште

и две смрти продавцима који држе оглас активан на КП а роба им је распродата/није на стању када назовеш

bila neka akcija u teNpu čak i na bilbordima, verujem da se rasprodalo ali možda negde nije.

10 hours ago, mohr said:

Ista prica i za stoni tenis,na kraju narucili iz Krusevca...

ista priča i za tegove i bucice :)) niko živ nema ništa 🙂 ako neko zna gde ima neka kaže.

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2020 at 9:32 AM, Lucky said:

Priznajem, zbunio si sad i mene i sad zapravo moram da odem u admin panel. Nemam ja to ili ne znam gde je, ali očigledno svi moderatori to imaju a svi admini nemaju, što jeste glupo.

Izlupao sam okolo neke pluseve i minuseve da vidim kako zapravo radi i i dalje ne mogu da vidim ko je šta kome dao.

Tako da, nisi lud Dule, ko god je kao ti moderator može da vidi.

Screenshot 2020-07-10 at 09.29.58.png

U svakom slučaju sad ću da proverim.

moderatori mogu, super moderatori ne, admini ne, oni registrovani u prvih mesec dana od otvaranja foruma mogu, memberi ne. 

Kako bilo, nema razloga da samo neki vide a drugi ne - ili treba svi da vide ili niko, a pošto smo odavno imali priču na tu temu, ideja je da nema niko. 

e sad dule da si ćutao mogao si da uzimaš fee da otkrivaš ko je kome dao plus a ko kome minus!

a ko hoće da veruje da admini ne vide neka veruje ko sumnja neka sumnja šta ću vam ja - sad i definitivno niko ne vidi reputacije ko je kome dao, išao sam ručno kroz svaki level korisnika.

Laki ne bih da ti busim balon, ali i dalje mi Tapatalk salje notifikacije ko je reagovao na moje postove 😄

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...