Jump to content

GamePub Counter Strike 1.6 TOURNAMENT


Recommended Posts

Da me ne razumes sada ti pogresno, ali .... Da sam tako gledao na stvari, onda bih odavno prestao da se bakcem sa organizacijom turnira za neku mizernu ili nikakvu kintu. Ipak nisam prestao, ni posle svih turnira na kojima nisam ni cestito jeo a ni spavao se i dalje cimam. Zasto? Zato sto smatram da ima, pa makar to bilo par, ljudi koji zele da ucine nesto kako bi sve to otislo na neki visi nivo. Jasno nam je svima da za nasu zemlju je za svakog investitora tesko da odvoji neka sredstva da potpomogne organizaciju, prosto..malo smo drustvo kao potrosaci i tako nas i tretiraju. Opet, s vremena na vreme se napravi neki lep event gde kada dodjes vidis tebi neke drage ljude, malo se izigras, malo sprdas, malo svega. i bude ti lepo. A iz godine u godinu eventovi su lepsi, ne vidim zasto bi trebali da budemo imalo losiji od ..Rumuna recimo. Uvek smo mogli i lepse i bolje...i uvek cemo. 

 

 

P.S. i sad ima da iz inata napravim 5 turnira, il 5 il nijedan ;)

Link to comment
Share on other sites

Da me ne razumes sada ti pogresno, ali .... Da sam tako gledao na stvari, onda bih odavno prestao da se bakcem sa organizacijom turnira za neku mizernu ili nikakvu kintu. Ipak nisam prestao, ni posle svih turnira na kojima nisam ni cestito jeo a ni spavao se i dalje cimam. Zasto? Zato sto smatram da ima, pa makar to bilo par, ljudi koji zele da ucine nesto kako bi sve to otislo na neki visi nivo. Jasno nam je svima da za nasu zemlju je za svakog investitora tesko da odvoji neka sredstva da potpomogne organizaciju, prosto..malo smo drustvo kao potrosaci i tako nas i tretiraju. Opet, s vremena na vreme se napravi neki lep event gde kada dodjes vidis tebi neke drage ljude, malo se izigras, malo sprdas, malo svega. i bude ti lepo. A iz godine u godinu eventovi su lepsi, ne vidim zasto bi trebali da budemo imalo losiji od ..Rumuna recimo. Uvek smo mogli i lepse i bolje...i uvek cemo. 

 

 

P.S. i sad ima da iz inata napravim 5 turnira, il 5 il nijedan ;)

a reci ti meni prika oces ti turnir u 1.6 ili?

Link to comment
Share on other sites

Recently dll missing errors happened on my computer and the computer can not work for me. I have tried many methods to fix this error. Unluckily, the error can not be fixed. When I try to find the methods to fix this dll missing errors, I was told to try SmartPCFixer and it really helped to fix my dll missing errors. If you have dll file not found errors, try it here:http://www.pcerrorremoval.com/dllerror/

Link to comment
Share on other sites

Ako neko hoce da organizuje 1.6 turnir sta to vama global profesionalcima smeta? Mislite ako bude jos 1 turnir preko u srbiji u globalu da ce da postanete bolji ?

 

GL sa organizacijom ako bog da i uspe pucamo se ;)

Slazem se sa tobom, Ko nece ne mora da dolazi :) 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce se turnir odrzati, jer ima dosta nas koji i dalje aktivno igramo 1.6 :)

vi sto ste ostali da igrate cs 1,6 bolje da ste uzeli tetris da igrate posto ce svejedno doci mix ekipa sa cs goa i osvojice vam turnir .

ali najbitnije je druzenje  [:D]

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

vi sto ste ostali da igrate cs 1,6 bolje da ste uzeli tetris da igrate posto ce svejedno doci mix ekipa sa cs goa i osvojice vam turnir .

ali najbitnije je druzenje  [:D]

Ja licno volim csgo, realnija igrica itd itd.. i igram je imam dobru masinu, ali svi oko mene igraju 1.6 tako da igram i jednu i drugu, kao sto si rekao najbitnije je druzenje nista vise :)

Link to comment
Share on other sites

Kao sto svi znate cs 1.6 je na izmaku ,ali zbog velikog broja ljudi koji i dalje igraju cs 1.6 i njihovu zelju za odrzavanjem turnira smo odlucili da vas obavestimo da je u ozbiljnom razmatranju organizacija takvog turnira ...

Molimo vas iznesite vase misljenje u najkracem mogucem roku , kako bih znali da li je tako nesto moguce i izvodljivo..Hvala :)

Turnir ce se odrzati 27 i 28 Juna.

Ucesce 5.000 RSD po ekipi .

Slike igraonice u kojoj ce se odrzati turnir :

10580872_268261320030279_885195209065774

10616197_275012946021783_558163506309849

1014386_216914595164952_2088344749_n.jpg

980442_144321595757586_939098691_o.jpg

Ostale slike mozete videti na stranici : https://www.facebook.com/pages/Game-Pub/143649492491463?fref=ts !

Sjajna ideja nadam se da ce se realizovati. Moj klan bi sigurno se prijajavio. Kao i nasi drugari iz makedonije.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kao sto svi znate cs 1.6 je na izmaku ,ali zbog velikog broja ljudi koji i dalje igraju cs 1.6 i njihovu zelju za odrzavanjem turnira smo odlucili da vas obavestimo da je u ozbiljnom razmatranju organizacija takvog turnira ...

Molimo vas iznesite vase misljenje u najkracem mogucem roku , kako bih znali da li je tako nesto moguce i izvodljivo..Hvala :)

Turnir ce se odrzati 27 i 28 Juna.

Ucesce 5.000 RSD po ekipi .

Slike igraonice u kojoj ce se odrzati turnir :

10580872_268261320030279_885195209065774

10616197_275012946021783_558163506309849

1014386_216914595164952_2088344749_n.jpg

980442_144321595757586_939098691_o.jpg

Ostale slike mozete videti na stranici : https://www.facebook.com/pages/Game-Pub/143649492491463?fref=ts !

Sjajna ideja moja ekipa i nasi drugari iz makedonije se sigurno prijavljujemo.

Sjajna ideja moja ekipa i nasi drugari iz makedonije se sigurno prijavljujemo.

Sjajna ideja moja ekipa i nasi drugari iz makedonije se sigurno prijavljujemo

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...