Jump to content

Daredevil


Recommended Posts

Upravo zavrish sve. Nisam pratio ni jedan superherojski show do sad tako da ne mogu da ga poredim sa drugima.
Dobro je, malo je sporo u nekim trenutcima, i dosta je mracniji/nasilniji nego svi prethodni marvelovi filmovi. Ima sjajno reziranih trenutaka i dobrih dialoga. Nisam fan pravog kostima, nekako mi je previse ljubicast :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

What he said.

 

Jedino mi se ne svidja (de)evolucija Fisk-a u toku serije.

 

godinama se njegovo ime nije ni izgovorilo a onda krene da ubija sve redom sam golim rukama... pah

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan serijom.

Bas kad sam odgledao celu sezonu skinuo da odgledam ostale super heroj serije koje su mi se nakupile i bas se vidi razlika;))

Kingpin je super po meni uradjen i predstavljen a scene tuca mi se pogotovo svidjaju zbog dobro prikazanog "umora" tokom pegle

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Statam možda Bulzaj u drugoj sezoni.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

moj final verdict za s2 - mnogo dobro, na momente odlicno, ali i dalje osetno slabije i od s1 i od jessice jones
čini mi se da su manje pazili da bude celovita dobra sezona koliko su resili da spremaju ostale serije i s3...sto nacelno nije lose, al nekako mi nije u skladu sa neflix/binge gledanjem
takođe, vidi se koliko nedostaje harizmatican big bad, aka d'inofrio u prvoj sezoni, ovo shetanje vamo-tamo nema takvu tezinu...

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam prvih 8. Ne znam kako će biti do kraja, ali je sezona neuporedivo bolja od prve i još su, bar po meni, a voleo bih da Stija pogleda bar prve četiri epizode, upropastili lik Panišera.

Ali eto, možda je Kole u pravu, jer zaista deluje prilično rastrzano.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...