Jump to content

trazim ekipu da sponzorisem


Recommended Posts

Zelim da sponzorisem nasu cs:go ekipu. U principu najbolje da me dodate na steam-u da porazgovaramo vise o svemu, ali cu u kratkim crtama reci ono sto nudim ekipi koju cu sponzorisati.

 

- Placeno ucesce na bilo kom nasem turniru koji bude organizovan u buducnosti

 

- Ts3 i CSGO server 

 

Vec sam kontaktirao jednu od nasih jacih ekipa po mom ukusu, no naravno svako moze da mi se javi tacnije aplicira. Ono sto ja trazim je ekipu koja ima potencijal, ne ocekujem najbolju ekipu jer verovatno nasoj najboljoj ekipi trenutno i ne mogu da ponudim ono sto mozda zasluzuju, a opet pored potencijala trazim i ekipu koja ce se drzati zajedno i kojoj ce ova pomoc dati neku motivaciju.

 

Ukoliko vam ova ponuda zvuci zanimljivo i zelite da aplicirate, http://steamcommunity.com/id/forzacasteddudodajte me na steam da se dogovorimo!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 14
Link to comment
Share on other sites

a jel bi im platio 1000$ za ucesce + put?

S obzirom da sve ovo tek treba da se pokrene, i da od pocetka krecemo sa minusom zbog odredjenih ulaganja, ovo je najbolje sto trenutno mozemo da ponudimo. Trenutno u ovom trenutku, ako i budemo sponzorisali neku pristojnu ekipu sa nase scene, verujem da ce im ovo biti samo mala odskocna daska, tacnije usteda. Mislim da je ovo lepo s moje strane i ne znam cemu uopste hejt odmah, ja bih bio najsrecniji da ekipa koju budem sponzorisao na kraju bude pokupljena od strane neke druge, jace organizacije i ide na turnire van Srbije. Nekome sigurno znace i ovakvi uslovi, a nadam se da ce i nama barem malo pomoci da se uzdignemo ta ekipa koju uzmemo. I da, svesno ulazim u sve ovo sa rizikom i pravo da ti kazem ni ne znam sto ti odgovaram na ovo pitanje...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 8
Link to comment
Share on other sites

 

 

A ko bi uzeo tako neozbiljnog lika za sponzora kao si ti?

 

Pre svega ne bi trebalo da mesas mene kao mene na ovom forumu sa necim drugim kad se uhvatim za nesto. Skoro pa mu dodje kao da mesas neciji privatni zivot sa onim kakav je on na poslu. Ja samo u "gluposti" poput servera, sajta, logoa i jos nekih stvarcica dajem barem 100e u startu u najboljem slucaju, tako da ako mislis na neozbiljnog lika u smislu da necu platiti ucesce ekipi, koji mi je je li glavni vid sponzorstva iste ekipe trenutno, mislim da mi je to ustvari mnogo laksi posao nego ovo prvo pomenuto, a i u posao ulazim sa 300e u dzepu tako da sam se vec fakticki obezbedio na neko vreme s obzirom da se kod nas odrze dva lana godisnje. Samim tim sto ulazem ovoliko novca trebalo bi da ti kaze da se ne sprdam, jer nisam bas toliko dobar sa novcem da mogu da bacam toliko para na gluposti(opet ponavljam, svestan sam rizika ali ovaj rizik cu rado prihvatiti). 

Da, na kraju, ne znam ko ce uzeti nekog neozbiljnog sponzora kao sto sam ja, samo znam da je ovo poslednji odgovor koji ti dajem. Sve najbolje o/

 

EDIT:

 

https://www.youtube.com/watch?v=55uMwzuvGV8

Edited by lancemi3d
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

brate. naravno da si neozbiljan. dovoljno je sto si za pocetak uopste pomislio da neku svoju ustedjevinu ulozis u srpsku csgo ekipu, eventualno ce neko da skupi miks, da te oladi za tih 50ak evra ucesca i da te izbrise sa steama nakon toga. drugo, iz ovog sto pises je ocigledno da nemas nikakvog iskustva, kapiram da nemas ideju u kom pravcu hoces da odes sa svim ovim, mislis da je 300e velika lova kada je u pitanju bilo kakav oblik 'biznisa', sa tom kintom planiras da obezbedis dva ucesca na turnirima koji ce se odrzati ko zna kad. bolje na rulet da odes sa tim parama. ne zanosi se i ne bacaj pare bezveze, nisu uspeli ni ljudi koji su se iscimali i za sponzore i ovo i ono, a ti sad ocekujes ne znam sta.

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ljudi bre o cemu vi pricate.... koja nasa ekipa uopste zasluzuje sponzorstvo??? Ma 100e a ne 300, koja ekipa je vredna da se odreknes cega god da njima das sve to, kad za mesec dana nece moci da se izbore sa pritiskom i obavezama i ekipe vise nece biti.... budimo realni ljudi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...