Jump to content

Pomoc oko starog tableta :)


Breeee

Recommended Posts

Imam neki stariji tablet Acer Iconia A501 , ali na njemu je i dalje 3.2 android . Ne mogu da ga update-ujem , kad god pokusam kaze mi ''Network coverage is currently poor'' .
Ovo je poznata greska , i dosta korisnika se zalilo na nju . E sad 2 dana se zajebavam , poskidao sam sve i svasta , probao da upgrade-ujem , i nista :)
Jel zna neko kako da dignem sa 3.2 na Ics . Ili ako znate nekog ko se bavi time , rado cu platiti samo da ga skinem sa one stvari :P 
I jos nesto , da li na njemu moze da radi Hearthstone ? ( mogu da link spec od tableta ) 
Hvala :-)

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Poskidao sam dosta stvari odatle , nece i to ti je . Krene u ''instalaciju'' i izbaci neku gresku , zacrveni se znak androida i onda se restartuje i udje normalno . Ako neko zna da odradi ovo i da je iz Bg bilo bi dobro :) Vec par dana se zajebavam . Bacite neki pm sa kontaktom pa da se dogovaramo :) Na ''main'' tabletu sam odradio sve i radi al' ovaj me zajebava , a imam osecaj da sam noob i da negde pravim gresku :P U svakom slucaju dajte neki info kome da se obratim ili kod koga da ga nosim da mi zavrsi ovo :) 

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...