Jump to content

Nostalrius Begins


Kemp.

Recommended Posts

21 hours ago, BeautyOfAnarchy said:

Samo pokrivaju sebe od tuzbe, skoro cela ekipa radi za Elysium svakako.

Zanimljiva desavanja, skoro je neko hakovao kineze, oko 800.000 dolara je obrt novca bio na tim gold selling sajtovima. A ovih dana je nadjeno i neko hakovanje vezano za admin privilegije (ajtemi, gold itd). 

 

Moze link ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa neki gathering prof. Tipa heralisam i mining. Potovi se uvek prodaju, mozes rolati alchemy posle. Ja isto lvlujem tamo dok cekam que za pvp na Anathemi :)

Ili fazon ako ces pvp igrati, rolaj inzinjering, pa prodavaj deadly blunderbuss, samo moras kampovati ah i undercutovati ostale. Za to ti vec treba bank alt dok igras. Uglavnom najlakse je praviti pare abjuzovanjem aukcije, pravljenjem monopola, al to je komplikovanije malo :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Zadnji put kad sam igrao isao sam skinning+lw dok sam levelovao, na kraju uzeo neki relativno ok kes od onog dual tiranosaurus seta i onda se prebacio na herbalism i enchanting, ukenjalo me par recepata u aq20, bukvalno kasnije samo od enchanting tipsova prezivljavao, nisam uopste morao da farmam consumables. Ovoga puta kontam da mi je pametnije da idem iskljucivo te neke sto kazes gathering profesije bar dok levelujem.

Link to comment
Share on other sites

ja otisao full jew dupli gathering, oduvek me je mrzelo da se preterano cimam oko profesija jebiga. mada za mining sam ga izduvao jer je elysium prekrcat, pa cu morati cim uzmem mounta da se vratim i nabudzim da bih skupljao sve na sta naletim u 40+ zonama. 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Da, na mainu sam ga i imao tad zadnji put kad sam igrao, nekad 2012-13 na onom Feenixu, imao shadow dmg i healing za ruke, uzimao bukvalno 75g na tips, samo sjedio u IF i spammao reklamu, kes padao sa neba:D. Healing me ukenjao brutalno u nekom pugu, prerolao jos 4 enchantera jedan dobio 96 ja tipa 98, a shadow dmg kasnije dobio u guildu po zasluzi:D

Ovaj Zeth'Kur mi se cini bas fin, ne bih ni pocinjao da nije svima ispocetka.

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

ja bih verovatno rolao na zeth'kuru da mogu da vratim vreme. bas je sve prekrcato ovamo, ne postoji quest koji ces glatko zavrsiti, ne postoji grind spot koji ces naci a da se ne pojavi 20 ljudi u jednom trenutku. al jebiga, izdrzacu nekako :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
On 5/26/2019 at 4:14 AM, Silencer said:

Haha eto i to sam doziveo. I dalje mi nije jasno sto tolki hajp za nesto sto smo igrali pre 15 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ekspanzije su menjale igru mnogo, a trajale prekratko. ljudi hoce da igraju duze ono sto vole jednotavno. igraju po 15+godina dotu koja je konceptualno identicna i igrace je i dalje 🙂
 

sada hoce da igraju vanilu 5 godina npr, tbc 6 umesto 1-2 koliko smo dobili originalno da je igramo

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...