Jump to content

Nostalrius Begins


Kemp.

Recommended Posts

Jao jebote,ala je ovo bilo dobro kad su pustili World dragons :((( Jedno hiljadu ljudi sigurno u Hinterlandsu ceka da se spawnuje.

Iako sam 90% svog vremena proveo na Warsongu/Feenix,Nost je bio prilicno dank.Svidjalo mi se sto nema multiboxinga i kupovine itema.Kad su ti trebali novci kao scrubu,isao si u DM east,nafarmas 5 packova lashera,resetujes i tako imas pravo 5 puta u toku jednog sata.Dropovali su herbove,zelene iteme,meni je jednom cak pao I Freezing band.Trebalo mi je jedno nedelju dana da skupim za 100% mounta.Hijaoooo

Koliko se to smuci sve,a opet bih uzeo da igram,do smrti!

 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Mike Morhaine zvao ove iz Nostalriusa na par sastanaka, za vikend ce izbaciti sta su se dogovarali. Drzimo svi palceve da krece Legacy :D :D

1. Za pravi legacy server potrebna je posledna client vanilla verzija 1.12.1 iz oktobra 2006. (Za igrace)
2. Potreban je legacy server (navodno source code nemaju)
3. Nema sanse da uzmu MaNGOS server i da dignu piratski, realno legalizovanje private servere? Nece da se desi.
4. Blizzard da podigne Legacy server i da vrti customer support na Legion / Legacy opet nisam ubedjen.

Ukoliko je neko mislio da moze da se koristi Legion Client, moze, ali u vidu kao sto su oni rekli Pristine Realm.  Cak mislim da Azeroth ne bi bio onaj stari, jer ja nigde ne mogu da nadjem u Legion Client verziji stare Map ADT fajlove, vec drze samo nove od cataclysme sto je logicno. Zasta su ih zvali, mozda samo za feedback da vide sta mogu da naprave. A mozda ih i zaposle eto da rade, i onda tek necemo da ih cujemo.

O Mark Kernu necu ni da govorim, covek koji je napustio Blizzard 2006, da bi osnovao kompaniju i pravi igricu koja je trebalo da ubije Blizzard, medjutim skinuli su ga brzo sa mesta CEO, pa se sad bori za prava gamera. Realno nervira me sto se on sad tu nesto guzi i trti oko ove price, sve po mom misljenju da bi na grbaci Nosta i Community-a podigao sebi neki publicitet.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...