Jump to content

Ultimativni NCR topik


Recommended Posts

Apropo ove priche sa prosle strane, izneverovo sam kada sam cuo za te NCR "trainers" likove sta rade, fazon ako si vecih kapaciteta od njih krenu da te omalovazhavaju i bekstebuju tamo, kako tokom procesa treninga tj obuke tako i posle... samo je pitanje kako se ti postavish prema njima, ako dopustish gazice te npr. mali gej iz Mladenovca koji je u "bitch, please.." fazonu, a ako takve likove zakopas (osnovano i podrzano sosptvenim znanjem) u prvoj konfliktnoj situaciji onda te ne diraju vishe nego traze novu zrtvu....  ortak odlepio posle 4 meseca i otisao odande da ne bi robijao takve kreature, slusao sam svakodnevno od njega apdejtove odande, ono je smehotres...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ovaj draško samo ide okolo i zeza ljude.

poenta je što je opservacija lika na mestu, ko god on bio. bez ulaženja u to da li je HR trebalo da postupi ovako ili onako, ko se pravi smartass, naravno da ga neće zvati ako imaju alternativu, a za te junior pozicije sigurno imaju. 

Link to comment
Share on other sites

jeste sve na mestu što je rekao, valjda je ljude malo nanerviralo kako je to rekao, sa visine, kao da je pi-ar NCRa.

6 minutes ago, voodoo_ said:

Debeli, šta si danas uradio da nama građanima bude bolje?

vi, građani ste mi ojadili platu, tako da je pravo pitanje šta nisam uradio da vam bude gore.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ko je izglasao tog Vučića? marsovci?

ko je izglasao ove pre Vučića?

šta hoćete bre GRAĐANI I NARODE?!?! ništa vam ne valja stalno, a mi treba kao jajca da vam titramo. ništa vam ne valja, kako ste samo nezahvalni!!! 

E NEĆEMO TAKO VIŠE DRUGOVI!!!! došlo je vreme da se kaže popu - pop, a bobu - bob!

ovom prilikom da kažem da je NCR nespavanjem, ranim ustajanjem i neodlaskom u toalet postigao ovoliki uspeh i svi koji se prave pametnineka probaju malo da rade umseto što se zajebavaju!!!

i kažu da je ovo najdepresivniji dan u godini ŠTO JE BAŠ ČUDNO, jer ja nisam depresivan, nego sam nešto razdražljiv.

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

ovaj draško samo ide okolo i zeza ljude.

poenta je što je opservacija lika na mestu, ko god on bio. bez ulaženja u to da li je HR trebalo da postupi ovako ili onako, ko se pravi smartass, naravno da ga neće zvati ako imaju alternativu, a za te junior pozicije sigurno imaju. 

Laki objasnio, može lockTM . Jeste liku bio nadmen stav, ali brate, i da je na razgovoru za posao za Nasu, pominjanje advokata je žestoki rofl
Nek se javi Dei da vam objasni kako je na severu Nemačke, da ne moram ja :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 31.1.2017. at 4:56 PM, Dolores said:

Da li je neko isao mozda na ponovno testiranje iz engleskog? prosle godine sam isla,i dobila sam ocenu 5+, sto nije bilo dovoljno da me uzmu u obzir, ove godine planiram ponovo da posaljem cv, da li neko ima iskustva da li zaista daju drugu sansu? 

Daju drugu sansu.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...