Jump to content

Ultimativni NCR topik


Recommended Posts

U prevodu, nisi mogao da se iskuliraš iako sam ti rekao da više neću da se raspravljam ovde, ali je coka doveo u pitanje tvoje internet konanstvo, pa si uradio ovaj prebedni backstab? I taj postupak opravdavaš čime? Time što se ne slažemo, a kad se neko ne slaže sa mohijem, dozvoljeno je i gađanje civila

Sve je relativno kod tebe dečače, uvek ćeš naći načina da opravdaš svoje postupke, i hiljadu puta si pokazao da ćeš spasti na uber nisku granu da bi pobedio u raspravi. Ovo što si uradio se ne radi i kraj priče. Za nakog ko fura high horse poziciju, ne ide ovo valjanje po blatu, samo nikako da povežeš dva i dva

@vića - ako imaš nešto da mi kažeš, kaži. sa tim paušalnim "stija se nalupetao" možeš da me zaobiđeš. ne moramo se slagati, ali očekujem minimum ponašanja

A ti nisi mogao da iskuliras da ne izjavis stvari koje nemaju veze sa vezom i da onda dignes nos, napišeš mi u smsu da nisi trebao iz totalno drugog razloga iako sam ti 15 puta rekao da to što pričaš nije tačno i sad ako neko mene prozove da sam se čak i sa tobom raspravljao, a ne samo sa marmenima ispade kao da si ti pričao nešto što je tačno i ja sad ne smem da se vratim na dokazivanje tačnosti toga?

Aj ti bolje razmisli malo o tome.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Toliko besa izlazi iz ovih par recenica i to prema ljudima koje Mohi verovatno nije ni video da prestaje da bude vazno koja je tema.

 

Post zraci random frenzy-em i to prema ljudima koje postuje verovatno mnogo vise u zivotu i samo to je hteo da kaze Coka pa je i njega napenalio..

 

Bes je tu zato sto pedeset puta pisem istu stvar i onda dodje neko ko nije ni procitao sta sam napisao nego je video da sam ja u pitanju i da se grudvam sa nekim i onda opljune na taj nacin da se vidi da nije procitao temu.

 

I to sto ja mnogo postujem stiju u zivotu ne znaci da mu ja necu reci kada prica nesto sto znam da nema veze sa vezom i da cu, ako nastavi da insistira na tome, sto on btw ne moze da zna jer je izjavio nesto cisto na osnovu osecaja posto nigde ne pise tako nesto, upasti u frenzi.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mozda bi admini mogli da se malo vise posvete ovom problemu. malo zreliji pristup, a ne huskanje i raspirivanje svih ovih sranja. kacenje liste ko je kome dao minus i plus je po meni katastrofa. nhf

clanovi koji se smeju marmenima i koji vrse to javno etiketiranje i vrbovanje za red istih, su u stvari ultimativni marmeni :

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bes je tu zato sto pedeset puta pisem istu stvar i onda dodje neko ko nije ni procitao sta sam napisao nego je video da sam ja u pitanju i da se grudvam sa nekim i onda opljune na taj nacin da se vidi da nije procitao temu.

 

I to sto ja mnogo postujem stiju u zivotu ne znaci da mu ja necu reci kada prica nesto sto znam da nema veze sa vezom i da cu, ako nastavi da insistira na tome, sto on btw ne moze da zna jer je izjavio nesto cisto na osnovu osecaja posto nigde ne pise tako nesto, upasti u frenzi.

Бес је ту јер гуташ ексере Мохи. 

Гутач ексера прича о поштовању.

Edited by Kal1mero
  • Downvote (-1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ban

 

Realno izmedju Dakijevog trolovanja i tvog bacanja bednih fora ja bih radije citao Dakijeve trolove nego tvoje pametne postove. Poslednjih 50 postova su ti onelineri. Nemoj da mislis da sad to meni smeta ili nesto, da mi smeta bilo sta od toga ne bi dolazio na ovaj forum... Ne smeta mi uopste ali mi nije jasno sto prozivas bilo koga za isto to sto ti radis samo sto ti se gleda kroz prste kao i mnogim drugima...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...