Jump to content

Dovidjenja drugari


Recommended Posts

Odlucio sam da postujem na ovom forumu, posto sam u sustini najaktivniji bio ovde, bar u poslednjih par godina. Jes da mozda nece puno ljudi videti topic, ali ako nista drugo ne bih ni da odem bez ikakve reci.

 

Doslo je i to vreme... vreme da se napusti forum posle nekih 15 godina relativno aktivnog postovanja. Jebiga - ispalo se iz fazona, iz kulture. Godine i distanca su ucinile svoje, sve je manje dodirnih tacaka sa vecinom clanova, plus vecina igara koje igramo se igraju na razlicitim serverima (NA vs EU). Naravno to sto nisam u Srbiji znaci da ne mogu da se poistovecujem sa politikom, ucestvujem u desavanjima, socioloskim raspravama, itd... 

 

Sta reci, forum je evoluirao u nesto cemu ja vise ne pripadam. Ne bih da ulazim u detalje, niti mislim da je prikladno da pisem negativno o forumu, ali neke stvari mi definitivno smetaju. Sa druge strane, forum je bio moj dom duuuugo godina, upoznao sam sijaset ekstra drugara i naravno pokusao da drzim ovaj podforum kol'ko tol'ko aktivnim.

 

Za one koji zele da ostanu u kontaktu, shibnite mi PM. Ako nista drugo, bar preko Steam-a da se druzimo.

 

 

Zelim svim clanovima sve najbolje i naravno zelim forumu da opstane jos najmanje 15 godina....

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da forum nije isti kao pre ali to je potpuno razumljiva stvar. Ne vidim cemu odlazak, mozes prosto kao ja (a siguran sam i neki drugi) da citas samo par topika koji te interesuju i gledas slike golih zena/klinki/milfova :D

A tu ste se svi nabili haha. Kafana rupa u zidu dok se cekaju bolja vremena :-D

Slažem se sa tim da distanca čini svoje, a razloga za diskusiju sve manje. Doduse nema ni igara vise da bude interesovanje ko nekad.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Samo da se javim da sam i ja u elitnom klubu koji je Zola ovom prilikom razotkrio o_0 predlazem ti da ostanesh lurker sa obaveznim posetama gole zene/klinke topiku :)

Ako se ipak odlucish da nas skroz napustish nek ti je sa srecom, pamticemo te kao kul lika :)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pfff, ja lurkujem na forumu od kad sam se uclanio xD

nekad davno sam posecivao CS deo dok nije postao krajnje retardiran, a posle samo MMO i gole zene/klinke/milfare ofc

 

tako da, nema potrebe za "odjavljivanjem" samo baci poruku nekad da znaju ljudi da si ziv :d

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...