Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Ja sa firmom kad god smo bili pozvani na neki sastanak po evropi, uglavnom bude naglaseno unapred da li smo pozvani i na rucak tokom pauze, i onda nas domacin casti u nekom obliznjem restoranu. Desavalo se do sada u Ceskoj, Nemackoj, Austriji, Svici... I naravno, i mi to radimo u Svici na isti nacin, kao domacin obezbedimo klopu za gosta, bilo da je neki catering u firmi, ili odlazak u neki restoran.

Ali ako se ne naglasi, a onda se spontano tokom sastanka ode na neku klopu, naravno da je fazon da placa svako svoje 😄 I onda ide onako konobar od jednog do drugog na kraju, i naplacuje jedno po jedno.

A sto se tice prijateljskih/neposlovnih poseta, bar u Svici nikada nisam imao situaciju da smo otisli kod nekog, a da nas ne ponudi picem ili hranom, ali opet u pitanju su mladji ljudi.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

13 minutes ago, manson said:

Kapiram da im jeftinije da im plate put do CA ili NY recimo, nego da im radnik ode na porodiljsko, pa onda plaćaju i njega i zamenu 🙂

 

em tako, em je pitanje koje će države da ostave dozvolu, ok, verovatno ove demokratske, ali ono, mora cela USA da se preleti.

plus pokrivaju troškove prevoza, a smeštaj? 🙂

Link to comment
Share on other sites

SAMO U SRBIJI!!! KOLIKO SMO JADNI KRADE SE HRANA !!


A u stvari, nije.

Svuda je to tako, samo ne znamo. Gledao sam pre par godina neki prilog na ovu temu u Italiji, naravno najviše se krade najskuplja roba - sirevi, pršut (sorry, prosciutto) i slično...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...