Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Јбг, купиио сам. Нисам појео. Није пристојно да ми се отме 🙂

Јасна ми је логика, али није у складу са мојим менталитетом.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 6/1/2022 at 11:37 PM, Lucky said:

dospelo je i do RTS-a, a kad nešto dođe do RTS-a a da je tako "moderno" znaš da su svi saznali za to :))

u svakom slučaju vidim da za sad dosta je jača ova strana sa tim da je to zapravo tako, mada vidim da se neki i nevešto brane da nije.

den agen, možda najbolji neki insajt mogu da nam daju @ZOLA ili @overkind koji su tamo, možda imaju neki info!

Nije pravilo ali nije ni da se ne desava. Cera je bila kod drugarice i igrale su se, da bi u nekom trenutku keva usla u sobu i zvala malu na rucak i saopstila "samo da rucamo, brzo ce da se vrati". 

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ZOLA said:

Nije pravilo ali nije ni da se ne desava. Cera je bila kod drugarice i igrale su se, da bi u nekom trenutku keva usla u sobu i zvala malu na rucak i saopstila "samo da rucamo, brzo ce da se vrati". 

znači ima i jednog i drugog scenarija.

mogu da skapiram ugao, kada razmišljam, iako je nama to dosta strano.

 

Link to comment
Share on other sites

mene nemci u nekoj firmi gde sam kupovao opremu docekali sa... parizerom i jabukom, pokriveno sve onim srebrnim poklopcem... crtani film 😄  ... aj sad nije bitno, osim sto se cimali 24h da dodjemo kod njih pa cak i kad smo dogovorili posao, dali nam po flasu male vode e cao poz voz vidimo se 🙂 🙂 🙂  a neki francuz koji je dosao sa nama je popizdeo vise od nas, smotao u prvi restoran da sednemo kao ljudi lol i onda ih psovao - bilo smesno

  • Haha (+1) 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, G!!! said:

mene nemci u nekoj firmi gde sam kupovao opremu docekali sa... parizerom i jabukom, pokriveno sve onim srebrnim poklopcem... crtani film 😄  ... aj sad nije bitno, osim sto se cimali 24h da dodjemo kod njih pa cak i kad smo dogovorili posao, dali nam po flasu male vode e cao poz voz vidimo se 🙂 🙂 🙂  a neki francuz koji je dosao sa nama je popizdeo vise od nas, smotao u prvi restoran da sednemo kao ljudi lol i onda ih psovao - bilo smesno

mislim da je tu problem i generalno sa nemcima i njihovom kuhinjom, tako da si još i dobro prošao šta si mogao da dobiješ :))

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ја колико сам видео, а нисам пуно, немци воле паризере и слично. Обзиром да сам и ја саламар ја сам био јако срећан са доручком по хотелима 🙂
А можда су просто ганци и уштекали се.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, overkind said:

Ја колико сам видео, а нисам пуно, немци воле паризере и слично. Обзиром да сам и ја саламар ја сам био јако срећан са доручком по хотелима 🙂
А можда су просто ганци и уштекали се.

nemci ne da vole parizere nego sve to najgroznije samo cepaju.

mislim, i ja volim čvarke, pihtije i tako to, ali ne mogu reći da baš gotivim parizer i kobasice iz tog "miljea" ali nekako kod njih su te stvari next level 🙂 meni je npr ok po hotelima što čak i najmanji hoteli imaju uvek ok izbor i sireva i jaje na sve načine i neretko i losos file pa kao uvek ima neka alternativa tom setu kobasica i parizera :))

16 hours ago, G!!! said:

haha vidis, moguce da su nama samo vodu namenili 😁

i jabuku da budete zdravi!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

nemci ne da vole parizere nego sve to najgroznije samo cepaju.

mislim, i ja volim čvarke, pihtije i tako to, ali ne mogu reći da baš gotivim parizer i kobasice iz tog "miljea" ali nekako kod njih su te stvari next level 🙂 meni je npr ok po hotelima što čak i najmanji hoteli imaju uvek ok izbor i sireva i jaje na sve načine i neretko i losos file pa kao uvek ima neka alternativa tom setu kobasica i parizera :))

Кад видим шведски сто, у Немачкој јелте :), са 10 врста кобаја, паризера, мортадела и сл. и понеки сирац, гладни цига у мени се одмах сети Поли саламе и рука сама граби у екстази. Срамота ме је, али не могу да побегнем од слика из најраније младости.

  • Haha (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, overkind said:

Кад видим шведски сто, у Немачкој јелте :), са 10 врста кобаја, паризера, мортадела и сл. и понеки сирац, гладни цига у мени се одмах сети Поли саламе и рука сама граби у екстази. Срамота ме је, али не могу да побегнем од слика из најраније младости.

poli, kakav si bogatun! :))

poli tradicionalno 50% skuplji od lokalnih pipi, gudi i bezimenih parizera sa povrćem :))

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

nemci ne da vole parizere nego sve to najgroznije samo cepaju.

mislim, i ja volim čvarke, pihtije i tako to, ali ne mogu reći da baš gotivim parizer i kobasice iz tog "miljea" ali nekako kod njih su te stvari next level 🙂 meni je npr ok po hotelima što čak i najmanji hoteli imaju uvek ok izbor i sireva i jaje na sve načine i neretko i losos file pa kao uvek ima neka alternativa tom setu kobasica i parizera :))

i jabuku da budete zdravi!

Ah, Laki, od tebe kao predstavnika ljudi iz naroda sam očekivao daleko više.

 

Porediti slastice i delikates kakvi su čvarci, pihtije, krvavice, svargle i slicno sa parizerima, kačkavaljima i ostalim otpacima je potpuno neprimereno :c

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Ah, Laki, od tebe kao predstavnika ljudi iz naroda sam očekivao daleko više.

 

Porediti slastice i delikates kakvi su čvarci, pihtije, krvavice, svargle i slicno sa parizerima, kačkavaljima i ostalim otpacima je potpuno neprimereno :c

mmmm, perhaps, ali imaju i nemci svoje verzije toga koje naravno nemam pojma kako bi se zvale na nemačkom, ali su veoma slične.

ok pihtije su kao neki aspik, i to furaju, ali mislim na krvavicu i svarglu koji su i tamo zastupljeni na ovaj ili onaj način.

sa druge strane, nemoj misliti da nemcu naša švargla nije bljak kao i nama njihov parizer, kako onda tu biti objektivan prema nečemu na šta je onaj drugi navikao!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...