Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Dandy said:

Pa to je realna mogućnost, mada je pitanje da li Trump želi da se vrati sada

rekao je već da neće a i šta ima da dolazi kad ima freedom network ili kako se zove. 

i onda kad je digne na noge i ima milione korisnika, može da proda Elonu!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
36 minutes ago, manson said:

image.png.a84985419282e1cd61d1ede56fcbbf2e.png

realno 🙂 mada AV je već rekao kako ćemo mi biti najbolji domaćini na planeti itd, kad su bili oni neki AUS na nekom prvenstvu par nedelja posle Noloa u AO.

ali motel Era realno, pa ili će da postanu pravi srbi ili umru!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dopada mi se što za ukrainu moraš da svajpuješ za više infoa :)))

Sve mi ovo ima smisla, malo me bun ova podela na primer Španije i Nemačke, kako tačno podele ovo u španiji pa i u francuskoj kad smo već kod toga... 

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Lucky said:

Sve mi ovo ima smisla, malo me bun ova podela na primer Španije i Nemačke, kako tačno podele ovo u španiji pa i u francuskoj kad smo već kod toga... 

ko zna kako su uopšte došli do ove mape, ali ovo što te buni mogu pokušati da objasnim na primeru Italije - znamo da važi ona priča da su ljudi na severu Italije kao malo hladniji, dok su južnjaci vatra-cigani-mafija, pa valjda su zato spremniji i da bolje ugoste! : ) kontam da je ta fora i sa Španijom i Nemačkom, ne znam

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Lucky said:

 Sve mi ovo ima smisla, malo me bun ova podela na primer Španije i Nemačke, kako tačno podele ovo u španiji pa i u francuskoj kad smo već kod toga...   

Španija je Baskija odvojeno, takoreći oni su govna a ovi ostali su ok 🙂 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dule_smor said:

Samo sto su Nemci govna i na severu i na jugu heh

pa, tako i piše 🙂 samo su ovi na severu malo veća! :))

unlikely i very unlikely je baš mala razlika 🙂

6 minutes ago, togFU said:

ko zna kako su uopšte došli do ove mape, ali ovo što te buni mogu pokušati da objasnim na primeru Italije - znamo da važi ona priča da su ljudi na severu Italije kao malo hladniji, dok su južnjaci vatra-cigani-mafija, pa valjda su zato spremniji i da bolje ugoste! : ) kontam da je ta fora i sa Španijom i Nemačkom, ne znam

pa ono, da, ali opet su "nijanse" jer kao u oba slučaja će te poslužiti. tu je francuska npr najveća razlika jer si da će da te posluže i da neće, slično kao i UK gore, ali dobro, očekivao sam da su Škoti bolji od Engleza! :))

doduše npr iznenađuje me šveCka, znam da su čudni iz mnogo primera, ali sam kontao ono ogromna zemlja, malo stanovika pa kao zima, ludilo, moraju da se drže zajedno i tako taj trip, očito nije tako.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, togFU said:

inače, ovo za šveđane i nehranjenje gostiju su nazvali #Swedengate : D

mrzi me sad da tražim dodatne slike i rasprave, koga zanima nek izgugla, ima i teorija da rusi stoje iza toga jer SWE želi da uđe u NATO 😄

dospelo je i do RTS-a, a kad nešto dođe do RTS-a a da je tako "moderno" znaš da su svi saznali za to :))

u svakom slučaju vidim da za sad dosta je jača ova strana sa tim da je to zapravo tako, mada vidim da se neki i nevešto brane da nije.

den agen, možda najbolji neki insajt mogu da nam daju @ZOLA ili @overkind koji su tamo, možda imaju neki info!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mohr said:

Koji cudaci a kod nas ne moz da se odbranis ako si kod nekog u gostima a neces da jedes [:D]

To je, takoreći, uvreda 🙂

Ja se isto osećam uskraćeno kad neko dođe pa krene da se femka 🙂

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

To je, takoreći, uvreda 🙂

Ja se isto osećam uskraćeno kad neko dođe pa krene da se femka 🙂

da budem iskren, ja najviše volim kad ljudi dođu i sve pojedu, onda znači da je bilo ok, ili su bili mnogo gladni! :))

ovako kad malo pojedu ne znaš dal' im se dopalo ili nije!

Link to comment
Share on other sites

Ја верујем да се питање односи на храњење сваког ко ти уђе у кућу под било каквим изговором. Ово не раде. Типа ако дођем да нешто мајсторишемо по кући, ја се понудио, неће нико да ме служи и нуди ничим. Нема грицкалица, пића, мезе и сл. Ја сам уредно тражио чашу воде. Јбг, био сам жедан. Они не пију алкохол, или не пију пред дететом, тако да нисам ни донео нити тражио пиво. Просто радимо и то је то. Ја донео малу врећу мандарина њиховом клинцу. Дете узело једну или две а ови ми уредно вратили врећу на вратима. Рекох не, не, не. То је за маленог 🙂

Немају нашу ничим изазвану срдачност али ни изреку "није бег никада био циција". Мени се чини да се једе кад се скупи да се једе - позван си на ручак или вечеру. Али нека неформална или изнендадна посета се неће претворити у клопање. На страну што се таква посета неће догодити, јер није најављена јелте 🙂

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...