Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Najbolje su treehuggerke iz Australije i San Franciska što dođu na Bali i kunu se u veganstvo, a ovamo sabijaju avokado, bademe, indijske orahe i ostale proždirače vode. Pogotovo imaju pozdrav iz peruanskih sela što su komplet iseljena da bi se napravile farme da hipsterke mogu da jedu avokado.

  • Upvote (+1) 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2021 at 10:06 PM, Neptune said:

Najbolje su treehuggerke iz Australije i San Franciska što dođu na Bali i kunu se u veganstvo, a ovamo sabijaju avokado, bademe, indijske orahe i ostale proždirače vode. Pogotovo imaju pozdrav iz peruanskih sela što su komplet iseljena da bi se napravile farme da hipsterke mogu da jedu avokado.

ali Australija ne postoji?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
3 hours ago, Santa said:

Nemaš DeuS.

Nazalost nemam, iako je to bila jedna od retkih igraona preko reke gde smo se muvali, izuzev wcg-a i jos nekih turnira po zemunu. Naravno fali tu jos dosta igraona, nikada mi nije bio cilj da skupljam vizitke, ha!
Zato juzna pruga beograda dosta istrazena bez fog of war-a 🙂 bilo je tu prepada pistoljima od strane cuvara javnog reda i mira, a i sitnih kriminalaca (bili su prisutni neki ljudi odavde i svi "KAntelli" misevi su bili sacuvani!) 

Fun fact: vlasnici foruma su drzali art011 koji mislim postoji i dan danas i verovatno najstarija igraona na ovim prostorima?

1336¼

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, xnikolax said:

Nazalost nemam, iako je to bila jedna od retkih igraona preko reke gde smo se muvali, izuzev wcg-a i jos nekih turnira po zemunu. Naravno fali tu jos dosta igraona, nikada mi nije bio cilj da skupljam vizitke, ha!
Zato juzna pruga beograda dosta istrazena bez fog of war-a 🙂 bilo je tu prepada pistoljima od strane cuvara javnog reda i mira, a i sitnih kriminalaca (bili su prisutni neki ljudi odavde i svi "KAntelli" misevi su bili sacuvani!) 

Fun fact: vlasnici foruma su drzali art011 koji mislim postoji i dan danas i verovatno najstarija igraona na ovim prostorima?

nemam pojma dal postoji art011, ne znam ni za forum dal' je živ i dalje na bilo kojoj lokaciji.

od ovih matorih znam da šljaka KGB, šljaka CyberShark ... ovo ostalo mislim da se raspalo.

A nemaš ni Stilgara ni Konrada!

A ni FUSE! 🙂

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, daniiL said:

Plato je imao 100 kompova 2002. godine. Mislim da je cifra bila 105 komada. Dandy je bio admin tada.

ma ne mislim na tu, da kažemo industriju-plato, nego na ono kad je bio mali plato u samoj knjižari sa tipa 8 kompova ili tako nešto, ne sećam se sad.

ta industrija plato je bila baš ozbiljna svakako, možda najveća u to vreme.

Bjelajac je tamo radio kao admin, pored dandyja 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...