Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

40 minutes ago, Neptune said:

meni je najveci strah da cu nesto da propustim nesto na mapi, neki item ili quest

ah, ovo me vraca na pocetak 2000ih i 'continuous world' dungeon siege-a

secam se da sam bio propustio da pokupim nekog mage-a u nekoj pecini na pocetku, i to skontao nekad pred kraj igre, vracao se 3 sata nazad

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neptune said:

meni je najveci strah da cu nesto da propustim nesto na mapi, neki item ili quest, pogotovo u linearnom svetu kad ne mozes da se vratis na prethodnu mapu

tru det - najgore je kad na takvom kvestu dobiješ nešto što ti posle olakša prelazak deset puta u odnosu na to bez toga, tipa neki weapon da biješ nekog glavonju 🙂

1 hour ago, mladenq said:

ah, ovo me vraca na pocetak 2000ih i 'continuous world' dungeon siege-a

secam se da sam bio propustio da pokupim nekog mage-a u nekoj pecini na pocetku, i to skontao nekad pred kraj igre, vracao se 3 sata nazad

ćuti makar si mogao da se vratiš 🙂

ja sam deus ex obrnuo posle opet od neke tačke poslednjeg sejva da bih ispitao ostale krajeve jer sam nešto glupo bio snimio i naravno dobio samo jedan kraj a predaleko je bio poslednji save :))

Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2021 at 12:03 PM, Lucky said:

tru det - najgore je kad na takvom kvestu dobiješ nešto što ti posle olakša prelazak deset puta u odnosu na to bez toga, tipa neki weapon da biješ nekog glavonju🙂

ili jos gore, kad prilikom ponovnog prelaska igre mozes da otkljucas nesto samo ako si u prethodnom prelasku uradio XYZ

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

secam se ja

tvoje slike su bile mnogo bolje

jako sam se smejao kad sam gledao tvoje slike

boleo me stomak

uopste nisam osecao osecaj neprijatnosti u tim trenucima

ako mozes ti svoje slike samo da kacis na ovoj temi to bi bilo ljubazno sa tvoje strane

samo tvoje slike da gledamo posto ipak ti nosis mullet

Edited by beba isus
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 6/1/2021 at 9:13 PM, beba isus said:

secam se ja

tvoje slike su bile mnogo bolje

jako sam se smejao kad sam gledao tvoje slike

boleo me stomak

uopste nisam osecao osecaj neprijatnosti u tim trenucima

ako mozes ti svoje slike samo da kacis na ovoj temi to bi bilo ljubazno sa tvoje strane

samo tvoje slike da gledamo posto ipak ti nosis mullet

ajde da ga merimo

  • Like +1 1

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Evo i ovaj je od danas, sve su bolji!

Quote

 

Драги власник е -поште / корисник средстава,

 

Послао сам вам ово писмо пре месец дана, али се нисмо чули, нисам сигуран да ли сте га примили, па сам га послао поново, прво сам госпођа Кристалина Георгиева, генерална директорка и председница Међународног монетарног фонда .

 

У ствари, прегледали смо све препреке и проблеме везане за вашу незавршену трансакцију и вашу немогућност наплате трошкова преноса за претходне опције преноса, да бисмо потврдили да ли смо потврдили нашу веб локацију 38 ° 53′56 ″ С 77 ° 2 ′39 ″ В

 

Ми смо управни одбор, Светска банка и Међународни монетарни фонд (ММФ) Васхингтон ДЦ, заједно са Министарством финансија Сједињених Држава и неким другим релевантним истражним агенцијама у Сједињеним Државама. је наложио нашој јединици за пренос девиза, Унитед Банк оф Африца Ломе Того, да вам изда ВИСА картицу, на коју ће бити положено 2,6 милиона долара, за даље повлачење новца.

 

Током наше истраге забринуло нас је откриће да су корумпирани банкарски службеници непотребно пропустили вашу уплату покушавајући да преусмере ваша средства на њихове приватне рачуне.

 

Данас вас желимо обавијестити да је УБА пренијела вашу имовину на вашу картицу и да је спремна за испоруку. Сада контактирајте секретара УБА банке, он се зове господин Тони О. Елумелу Емаил (ubagroupfinancierr0@gmail.com) Пошаљите му следеће податке да вам достави акредитовану ВИСА картицу за банкомате на вашу адресу.

 

Korumpirani bankarski službenici, ovo nešto na Draletov račun!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...