Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

5 hours ago, Pekarman said:

Zato sto to nisu prozori za ovo podnevlje. Zato sto izvodjaci to mrze da rade pa ga urade preko kurca. Pasce sneg, ucice led negde, ima da ga pojede vlaga. U kucama sto ljudi rade za sebe pa se izjalovi i propadne a kamoli u zgradama koje radi izvodjac. Nisam za kose prozore ako mozes da uradis normalne. Sad gledam ostale slike, koja je poenta pola tih preskakanja konopca? Lazem, znam. Projekat je radjen sa namerom da se iskoristi materijal koji ti je ostao sa prethodnog projekta ili koji si dobio po nekoj ceni. Secem glavu ako nije tako. Plus ovo je duplex zato sto je neko reko da bude duplex a ne zato sto je neko planirao da bude duplex. Od one kujne mi se place, imas jedan zid za visece delove jer ocigledno je taj deo treba da bude zaseban stan ali ne neko je bio pametan. Ako neko moze da mi kaze da je to neko planirao unapred i da je neko smatrao da je to funkcionalno, lepo i prakticno resenje za duplex secem tupom sekirom. Imam takvih primera ovde u KG koliko hoces, znaci zid koji je za ciglu od noseceg stuba. Vizualizuj, zid i znaci koliko je debeo taj zid prazan prostor i onda ide stub sam stoji onako ko peder na strejt zurci. Jel bio problem da se uradi zid ciglu dalje? Ocigledno jeste. Usrani mermani i bolje sto nisam uzeo to da radim, puni bi bili temelji istih.

Јасно ми је око кровних прозора - кажеш да нису ОК за поднебље са доста влаге/падавина снега и леда. Јасно ми је и да су она срезана врата без везе. Али гледам остале слике, и не могу да укопчам шта критикујеш. Који зид је на циглу од ког стуба? На којој слици? Гледам кухињу са косим зидом - што је без везе јер једе простор у кухињи, али остало нисам испратио. Шта је требало да буде други стан? Мислиш да кухиња није ни требало да буде ту где јесте?
Озбиљно питам.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sa zidom i stubom je ovde u KG, slikacu kad odem ponovo pa cu da pokazem.

Konto kuhinje, sad sam video jos neke slike. 

https://www.halooglasi.com/nekretnine/prodaja-stanova/lux-duplex-154m2-useljivuknjizen-vlasnik-firm/5425493432826

Nije isti stan, ovaj je u sredini na drugom linku dok je prvilink stan levo od njega kad gledas sa ulaza. Nasao sam i na google maps. Kuhinja je tu gde jeste jer je tu mokri cvor od stana ispod. Sve mi bilo jasno posle google maps. Ima street view iz 2014. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

И даље ми није сасвим јасно шта си све видео, али ако икада будем куповао гајбу, унајмим те као стручно лице да ме не раде мангупи :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...